• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Сканматик ГБО

  Російська компанія «Сканматик» виробляє автосканери та діагностичні комплекти. Портативні і універсальні сканери OBD2 відрізняються відмінною якістю, точністю показань і надійністю. Тому ГБО «Сканматик» отримує тільки позитивні відгуки.

  Комплекти, вироблені компанією, призначаються для діагностики електронної системи і блоків управління транспортних засобів. Газобалонне обладнання «Сканматик» – це адаптер, спеціальна програма і комплект кабелів. Дані комплекти ідеально підходять для діагностики автомашин японського, європейського, американського та російського виробництва. Програма «Сканматик» здатна працювати з автотранспортними засобами, що підтримують стандарт OBDII.

  Купити «Сканматик» на території країн СНД не складає труднощів. Ціни цілком демократичні. Програмне забезпечення «Сканматик» скачати безкоштовно можна на сайті компанії. Все ПО працює безвідмовно, що доведено успішною експлуатацією. Драйвер «Сканматик» підійде до ПК, що відповідає мінімальним вимогам. Високотехнологічні пристрої і програми значно полегшують діагностику автомобіля.

  Досить купити комплект, скачати програму «Сканматик», запустити її і провести діагностування. У фахівців використання програми і приладу не викликає труднощів. Інструкція «Сканматик» роз'яснює все досить детально.

  Вгору