ГБО LPI

Сортувати:     
Виводити:     

Газобалонне обладнання LPI

Газобалонне обладнання 5-го покоління також називають ГБО LPI - Liquid Propane Injection, тобто вприскування пропану в рідкій фазі. Технологія вперше була представлена ​​компанією Vialle (Нідерланди).
Цьому типу системам більше не потрібен перетворювач, оскільки паливо вприскується в рідкому стані майже так само, як це відбувається при уприскуванні бензину. Інша принципова відмінність від попередників - газові балони обладнуються насосом, який подає рідкий газ до форсунок. Такий підхід забезпечив кілька важливих переваг.

Переваги ГБО на LPI

Оскільки паливо випаровується у впускному отворі, повітря навколо нього істотно охолоджується. Тому немає необхідності використовувати систему охолодження двигуна для під'єднання паливного агрегату. Крім того, так збільшується щільність всмоктуваного повітря, що потенційно може призвести до значного збільшення вихідної потужності двигуна.
Газове обладнання LPI має високу точність вприскування, завдяки чому забезпечується краща економія палива і потужність, а також більш низькі викиди, ніж в системах вприскування в стані пара. Відгуки на LPI підтверджують ці переваги.

Автомобілі з заводським ГБО на LPI

Одне з найпопулярніших авто із заводським ГБО 5-го покоління - Hyundai Sonata LPI. Система ГБО в цій моделі має ряд систем захисту. Так, Соната LPI обладнана спеціальним клапаном запобігаючим витоку газу, мультиклапаном, що обмежує наповнення до 85% від обсягу, клапаном скидання зайвого газу в вентиляцію поза авто, що спрацьовує в разі пошкодження балона.
У Hyundai LPI також передбачена можливість самостійного скидання газу за допомогою вентиля. Газобалонне обладнання встановлено і налаштовано в заводських умовах, завдяки чому в Хендай LPI виключаються проблеми зі стартом двигуна в будь-яких погодних умовах. Навіть на сильному морозі технологія дозволяє уникнути заливання свічок, оскільки газ відразу ж випаровується, а не розтікається, на відміну від бензину.
ГБО двигуни LPI мають збільшений ресурс, оскільки газ згорає повільніше бензину, за рахунок чого навантаження на поршні менше, а використання газу запобігає засмічення двигуна. Фільтри на LPI забезпечують багатоступеневу очистку суміші від домішок, смол, води та інших включень.
Інший приклад авто з встановленим на заводі газобалонним обладнанням 5-го покоління - це KIA LPI. Авто користується хорошим попитом як на батьківщині, так і в Україні. Відрізняється високими динамічністю і потужністю і в той же час економічною витратою палива - витрата в місті не перевищує 13 літрів газу.

Комплектуючі ГБО LPI в інтернет-магазині LPGtech

Наш інтернет-магазин спеціалізується на продажу комплектів ГБО і запчастин на обладнання LPI від кращих світових виробників. Тут ви знайдете обладнання від Valtek, Zavoli, Elpigaz, OMVL, а також оригінальні запчастини ГБО LPI на Hyundai і Kia. Все обладнання поставляється з гарантією або виробника, або нашого магазину, з можливістю повернення, обміну і гарантійного сервісного обслуговування.
Якщо вас цікавить ГБО LPI в Україні, зателефонуйте нам - допоможемо з вибором і оформленням замовлення. Доставка здійснюється по всій Україні транспортними компаніями «Нова пошта», «Укрпошта», «Делівері», Gunsel. Також можливий самовивіз в Києві. Детальні умови оплати і доставки замовлень з нашого магазину ГБО LPI - в розділі «Оплата і доставка».

Вгору