• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Vialle ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду Vialle ГБО

  Газобалонне обладнання від Vialle

  Vialle – компанія родом з Голландії, яка була заснована в 1967 році в Ейндховені Сьєфом Віаллі – інженером, одним з перших творців газобалонних систем. На початку підприємство здійснювало тільки імпорт і продаж комплектуючих ГБО.

  Проблемою існування газобалонних систем в той час було те, що не існувало єдиної працюючої системи ГБО, що призводило до несумісності компонентів, виготовлених різними виробниками.

  Менше ніж за 15 років Vialle перетворилася з постачальника в виробника, і сьогодні газове обладнання Vialle використовується у всьому світі. Ціна Viallе цілком виправдана його високою якістю і десятиліттями кропіткої праці над розробкою кожної деталі системи LPG. Ви можете бути впевнені, що кожен газовий редуктор Vialle об'єднує в собі роботу власного конструкторського бюро компанії і використання тільки передових матеріалів для його створення.

  Обладнання Vialle займає лідируючі позиції на ринку, адже в основі його продукції – професійні кадри, роки власних розробок, строгий контроль якості та передові матеріали. ГБО 4 і 5 покоління Vialle купити ви можете за допомогою нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо тільки оригінальну продукцію за доступними цінами.

  Вгору