» Балон Atiker 53 літри 200х650 мм під запасне колесо зовнішній повнотілий

Балон Atiker 53 літри 200х650 мм під запасне колесо зовнішній повнотілий

Немає в наявності
Ціна:
5852.5 грн

Вкажіть кіль-ть:

Код товару:70-1079
Голосів:0

Тороідальний газовий балон Атікер 53 літри під запасне колесо зовнішній повнотілий можна використовувати в газобалонному обладнанні будь-якого покоління. Монтується на місці запасного колеса, зовні автотранспортного засобу. Балони виготовляють в Туреччині, а саме в компанії Atiker Autogas Systems & LPG Tanks на сучасному обладнанні. Повністю відповідають нормам європейської протипожежної безпеки.

Атікер балон газовий 53 літри під запасне колесо встановлюють на пропан-бутан (зріджений нафтовий газ). Мають стінки із сталевого листа товщиною від 2,5 і до 3 мм, що гарантує їх надійність. Підходять для монтажу в автомобілях, обладнаних ГБО, в якості міцної ємності для перевезення та зберігання пропану. Пропан-бутан балони Атікер 53 літри гарантують повну безпеку під час роботи. Забезпечений усіма сертифікатами якості, повністю технічно і пожежобезпечний. Термін роботи балону приблизно до 10 років (або ж 2500 заправних операцій).

Atiker 53 літри - зовнішній балон. Щоб спростити користування виробники розташували горловину збоку. Це набагато полегшує заправку та встановлення газового автомобільного балону. Що стосується горловини, то вона стандартного зразку (являє собою 6 отворів для кріплення мультиклапану). Потрібно підбирати мультиклапан з відповідною висотою забірної газової трубки, а саме 200 мм і кутом 0 ° (наприклад часто обирають марку Tomasetto 200-0). Якщо ж трубка трохи більше зазначених вище параметрів, то нічого страшного немає, це можна виправити, її просто необхідно урізати до оптимальної висоти. Не рекомендується ставити трубку коротше, так як та просто не зможе охопити усю внутрішність балону, і залишки газу будуть на дні. Забороняється забруднення, а також вплив факторів навколишнього середовища на мультиклапан. У цьому Вам допоможе спеціальний кожух, який називається протектором.

Корисний об'єм для заповнення це 80 відсотків від повного об’єму, в даному випадку 42,4 літри. Місце що залишилося, відведено на подушку з повітрям, яка потрібна для розширення газу у випадку високого тиску всередині суміші. Параметри і сертифікований номер можете знайти на тиловій стороні балону. Сам сертифікат необхідний під час реєстрації Вашого газового устаткування. У розділі «Файли» знаходиться сертифікат відповідності до балону, Ви можете завантажити його безкоштовно.

Газовий пропан-бутан балон Atiker 53 літри - повнотілий. Це означає це, що він цілком заповнюється пропаном. По краях тороідального балону здійснюється кріплення через чотири кріпильних отвори.

Балон пропан Atiker 53 літри має наступні параметри:

Виробник

Atiker

Країна

Туреччина

Форма

Тороідальний

Горловина

Зовнішня

Тип

Повнотілий

Повний об'єм

53 літри

Корисний об'єм (80%)

42,4 літри

Висота балону

200 мм

Діаметр балону

650 мм

Термін служби

До 10 років або 2500 циклів заправки

Вага

29 кг

Сертифікат

E7-67R-01-1031808

Товщина стінок

До 3 мм

Робочий тиск

16 Бар

Максимальний тиск

30 Бар

Кріплення для мультиклапану

6 болтів

Діапазон робочих температур

Від -20 °С до + 65 °С

Колір

Чорний матовий

Atiker Autogas Systems & LPG Tanks

Напишіть відгук

Залишіть відгук про товар


Повідомляти про відповіді поштою
Поставте оцінку

Ваше повідомлення*:

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Вгору