» Балон Atiker 51 літр 225х600 мм під запасне колесо пропан зовнішній повнотілий

Балон Atiker 51 літр 225х600 мм під запасне колесо пропан зовнішній повнотілий

Немає в наявності
Ціна:
4919.5 грн

Вкажіть кіль-ть:

Код товару:70-1078
Голосів:0

Балон газовий Атікер 51 літр під запасне колесо зовнішній повнотілий монтується в ГБО усіх поколінь. Монтаж балону відбувається саме в тому місці, де запасне колесо, зовні автомобіля. Виробником є ​​відома велика фірма з Туреччини - Atiker Autogas Systems & LPG Tanks. Балон має сертифікацію в Європі та країнах СНД, повністю відповідає нормам європейських стандартів безпеки. Балон газовий Атікер 51 літр під запасне колесо застосовують виключно на скрапленому нафтовому газі - пропан-бутані (LPG). Основним завданням балону є транспортування і зберігання газу (LPG), який надалі використовується автомобілем як паливо. Якісні та міцні сталеві стінки з металу (до 3 мм) є гарантом безпеки під час роботи балону. Служить балон близько 10 років або 2500 заправних циклів.

Газовий балон пропан бутан 51 літр - зовнішній. Горловина розташована збоку, що сприяє зручному і комфортному заправленню балону, а також його зручному монтажу в авто на місці запаски. Горловина - стандартного типу, з шістьма отворами для прикріплення мультиклапану. Для даних балонів оптимальною висотою забірної трубки мультиклапану буде 225 мм та кутом повороту поплавка 0 градусів (як приклад, Tomasetto 225-0 клас А). У випадках, коли трубка перевищує дані розміри її вкорочують до оптимальних вимог (225 мм). Не можна допускати щоб трубка для забору газової суміші була коротшою необхідної. В іншому випадку вона просто не зможе захоплювати весь газ, і його залишки залишаться на дні балону. Мультиклапан вимагає виключення впливу оточуючих факторів і також забруднення. В цьому Вам допоможе спеціальний кожух, який називається протектором.

Балон газовий Атікер, повний об’єм якого 51 літр, заправляти бажано на 80% (приблизно 40,80 літрів). 20%, що залишилися, зазвичай займає подушка повітря, яка у разі підвищення температури всередині балону дозволить газу розширятися. Табличка, вибита на корпусі балону, містить у собі зазначені параметри і номер, який вказують під час реєстрації ГБО. Сертифікат відповідності завантажуйте на нашому сайті у відповідному розділі "Файли".

Газовий балон Atiker 51 літр - повнотілий. Балон не має порожніх відділів, а повністю наповнений газовою сумішшю. Кріплення відбувається за допомогою 4 кріпильних отворів по краях газового балону.

Atiker пропан-бутан газовий балон 51 л під запаску характеристики:

Виробник ємності

Atiker

Виготовлено в

Туреччині

Форма балону

Тороідальний

Розміщення горловини

Зовнішнє

Конструкція

Повнотілий

Повний об’єм балону

51 літр

Корисний об'єм для заправки

40,8 літрів (80%)

Висота балону

225 мм

Діаметр балону, мм

600

Строк служби

До 10 років або 2500 циклів заправки

Вага балону, кг

25

Сертифікат

E7-67R-01-1031808

Товщина стінок балону, мм

До 3

Тиск робочий

16 Бар

Максимально допустимий тиск

30 Бар

Горловина

На 6 болтів

Область робочої температури

Від -20 ° С до + 65 ° С

Atiker Autogas Systems & LPG Tanks

Напишіть відгук

Залишіть відгук про товар


Повідомляти про відповіді поштою
Поставте оцінку

Ваше повідомлення*:

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Вгору