Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Longas ГБО

  Купити газобалонне обладнання ГБО Longas: редуктор, ремкомплект, датчик, комплектуючі - недорого з доставкою по всій Україні
  ГБО Італія

  Програми Longas. На цій сторінці інтернет – магазину ГБО, Ви можете завантажити:

  • Програма Longas DGI 800;
  • Програмне забезпечення DGI800

  Файли для завантаження:

  Компанія Longas була створена в 1961 році в Італії. Основним принципом роботи концерну стало використання високоякісних італійських матеріалів за європейською технологією. Longas розвинула широку активну рекламну компанію в усьому світі, завдяки чому досягла популярності на ринку ГБО. Компанія виробляє і поставляє своїм клієнтам ГБО традиційної та послідовної системи упорскування з E-OBD функцією. Крім того, фахівці італійської фірми розробляють технології і продукти для інших фірм теж.

  Вся продукція компанії відповідає останнім міжнародним стандартам безпеки. В її асортименті повні газові системи, обладнання LPG, CNG, редуктори і багато іншого. Газобалонне обладнання Longas у великій різноманітності представлено в продажу в багатьох країнах світу.

  Компанія зростає і розширюється. В даний момент їй цікавий експорт в країни СНД і на Схід. Незважаючи на всі економічні кризи, концерну вдається втримуватися в бізнесі. Висока якість продуктів, застосування сучасних технологій і новітніх матеріалів стимулюють подальший розвиток компанії і перспективи її успішної діяльності.

  Вгору