фільтри

Антихлопкові клапани

Сортувати:     
Виводити:     

Антибавовняний клапан ГБО – необхідний елемент ГБО першого та другого поколінь

Антихлопкові клапани – це обов'язковий елемент для газобалонного обладнання першого та другого поколінь. Це особливо актуально, коли мова йде про інжекторні автомобілі, адже саме такий тип авто найбільш чутливий до перебоїв в роботі паливної системи. Якщо карбюратор – це повна механіка, то інжектор безпосередньо пов'язаний з електронікою. Ось чому установка ГБО на інжекторних авто трохи складніша.

Купити антихлопковий клапан для систем ГБО

Антихлопковий клапан це механізм для скидання надлишкового тиску, що утворюється при згорянні повітряно-газової суміші в поршні. Звичайно, надлишковий тиск утворюється не завжди – якщо машина міститься в ідеальному порядку і її власник проводить регулярне технічне обслуговування, то цілком можна обійтися і без нього. Однак ... далеко не завжди такі ідеальні умови дотримуються. Так, навіть у найдоглянутіших автомобілях можуть спостерігатися перебої з іскрою запалювання, за яку відповідальні свічки, або ж можуть утворитися пробої в бронепроводах. Все це може привести до виникнення цих самих ударів. Тому для власного спокою краще все ж купити антихлопковий клапан для ГБО.

Антибавовняний клапан ціна в магазині LPGTECH

Зазвичай антихлопки ГБО встановлюються безпосередньо на впускному трубопроводі в паливній системі авто або ж монтуються на повітряний фільтр. Саме визначити місце оптимального кріплення може майстер установки газобалонного обладнання на спеціалізованій СТО. Також відзначимо, що деякі змішувачі газу спочатку укомплектовуються антихлопковими системами – в цьому випадку установка додаткового клапана не буде потрібною.

У нашому інтернет-магазині ГБО LPGtech ви зможете купити антихлопковий клапан недорого від виробників ГБО, що вже добре зарекомендували себе на ринку. Ми працюємо з перевіреними постачальниками товарів, які можуть поручитися за поставлену продукцію. Саме тому ви не знайдете в нашому магазині контрафактних або неякісних комплектуючих до систем ГБО – тільки якість, тільки перевірена продукція. Пропоновані нашим магазином антихлопкові клапани проходять всі необхідні етапи перевірки, перш ніж потрапити на прилавки. Так, наприклад, антихлопковий клапан Rybacki перевіряється виробником на заводі – від верстата до прилавка він проходить кілька етапів експертиз і відділ технічного контролю.

Вгору