Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Aivinela

  Купити газове обладнання ГБО Aivinela недорого з доставкою по всій Україні
  ГБО Литва

  Каталог обладнання для обладнання Aivinela

  Aivinela виробляє дуже якісні змішувачі та антихлопкові клапани для систем газового обладнання для автомобілів. Всі комплектуючі виконані в металевому корпусі.

  Продукція Айвінела:

  • Змішувачі;
  • Антихлопкові клапани;
  • Гумки до антихлопкових клапанів.

  ГБО AIVINELA

  Компанія JSC Aivinela знаходиться в Литві. Основним напрямком діяльності фірми є виробництво змішувачів, антихлопкових клапанів і гумок до антихлопкових клапанів, призначених для сучасних ГБО систем. Всі комплектуючі виробляються на інноваційному високотехнологічному обладнанні з дотриманням міжнародних стандартів.

  Устаткування Aivinela для гбо систем

  ГБО Aivinela викликає виключно позитивні відгуки, оскільки фахівці компанії звертають найбільш пильну увагу на якісне виготовлення кожної деталі і бездоганне складання. Підвищена надійність в процесі експлуатації відрізняє продукцію литовської компанії. Виготовлені нею пристрої мають довгий і бездоганний термін експлуатації.

  Газове обладнання Aivinela має не тільки європейські, але і міжнародні сертифікати, які свідчать про високу якість і повну відповідність найкращим світовим зразкам. Підтримка строгих стандартів і постійне впровадження нових технологій виробництва дозволяють компанії впевнено займати унікальну нішу на ринку газобалонного обладнання.

  Вгору