магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

Aivinela

Купити газове обладнання ГБО Aivinela недорого з доставкою по всій Україні
ГБО Литва

Aivinela виробляє дуже якісні змішувачі та антіхлопкі для систем газового обладнання для автомобілів. Всі комплектуючі виконані в металевому корпусі.

Продукція Айвінела:

  • Змішувачі;
  • Антіхлопковие клапана;
  • Гумки до антіхлопковим клапанама.

ГБО AIVINELA

Компанія JSC Aivinela знаходиться в Литві. Основним напрямком діяльності фірми є виробництво змішувачів, антихлопкових клапанів і гумок до антихлопкових клапанів, призначених для сучасних ГБО систем. Всі комплектуючі виробляються на інноваційному високотехнологічному обладнанні з дотриманням міжнародних стандартів.

ГБО Aivinela викликає виключно позитивні відгуки, оскільки фахівці компанії звертають найбільш пильну увагу на якісне виготовлення кожної деталі і бездоганне складання. Підвищена надійність в процесі експлуатації відрізняє продукцію литовської компанії. Виготовлені нею пристрої мають довгий і бездоганний термін експлуатації.

Газове обладнання Aivinela має не тільки європейські, але і міжнародні сертифікати, які свідчать про високу якість і повну відповідність найкращим світовим зразкам. Підтримка строгих стандартів і постійне впровадження нових технологій виробництва дозволяють компанії впевнено займати унікальну нішу на ринку газобалонного обладнання.

Наверх