• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Aivinela ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду Aivinela ГБО

  Каталог обладнання для обладнання Aivinela

  Aivinela виробляє дуже якісні змішувачі та антихлопкові клапани для систем газового обладнання для автомобілів. Всі комплектуючі виконані в металевому корпусі.

  Продукція Айвінела:

  • Змішувачі;
  • Антихлопкові клапани;
  • Гумки до антихлопкових клапанів.

  ГБО AIVINELA

  Компанія JSC Aivinela знаходиться в Литві. Основним напрямком діяльності фірми є виробництво змішувачів, антихлопкових клапанів і гумок до антихлопкових клапанів, призначених для сучасних ГБО систем. Всі комплектуючі виробляються на інноваційному високотехнологічному обладнанні з дотриманням міжнародних стандартів.

  Устаткування Aivinela для гбо систем

  ГБО Aivinela викликає виключно позитивні відгуки, оскільки фахівці компанії звертають найбільш пильну увагу на якісне виготовлення кожної деталі і бездоганне складання. Підвищена надійність в процесі експлуатації відрізняє продукцію литовської компанії. Виготовлені нею пристрої мають довгий і бездоганний термін експлуатації.

  Газове обладнання Aivinela має не тільки європейські, але і міжнародні сертифікати, які свідчать про високу якість і повну відповідність найкращим світовим зразкам. Підтримка строгих стандартів і постійне впровадження нових технологій виробництва дозволяють компанії впевнено займати унікальну нішу на ринку газобалонного обладнання.

  Вгору