фільтри


 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  Газові редуктори і комплектуючі
 •  » Редуктори газові пропан для 1 2 3 покоління

  Редуктори газові пропан для 1 2 3 покоління

  Сортувати:     
  Виводити:     

  Пропанові редуктори 1-го, 2-го, 3-го покоління ГБО

  Редуктор – один з елементів газобалонної системи 1, 2 і 3 покоління. Він виконує вкрай важливу і складну функцію, знижуючи рівень тиску до необхідного для нормальної роботи двигуна значення. Редуктори газові пропан для 1, 2, 3 покоління –  одні з найдорожчих елементів газобалонної системи, тому дуже важливо відповідально підійти до вибору цього пристрою, перш ніж купити редуктор газовий пропан 1 2 3 покоління в Україні. Від якості роботи цього компонента залежить робота всієї системи, а головне – самого двигуна.

  Купити редуктор пропан 1 2 3 покоління

  1, 2 і 3 покоління ГБО об'єднує наявність редуктора, який в залежності від моделі може мати вакуумну або електронну конструкцію. Від типу конструкції залежить принцип відкривання і перекривання редуктора. Так, редуктор пропан 1 покоління з вакуумним керуванням відкриває мембрану для надходження в систему газу тільки коли у впускному колекторі з'являється вакуум, тобто виряджене стан. В електричному редукторі газ подається, коли котушка редуктора відзначає появу електричних коливань з котушки запалювання.

  Пропановий редуктор першого другого та третього покоління ГБО

  Редуктора пропан 2 покоління передбачає наявність регулятора, який дозволяє здійснювати точне налаштування параметрів тиску, дозволяючи двигуну і всій системі функціонувати на ідеальних для них параметрах.

  Сучасний редуктор пропан 3 покоління виготовляються з легких і міцних матеріалів, який відрізняються стійкістю до появи забруднень, простотою установки, надійністю та ефективністю.

  ГБО редуктор для пропану 1-го, 2-го та 3-го поколінь з доставкою по Україні

  Будь-яка газобалонна система вимагає, щоб кожна деталь була якісною і надійною, адже від цього залежить ефективність роботи автомобіля, економне споживання палива, комфорт і безпеку їзди. Купити пропановий редуктор ГБО 2, 3 покоління, ціна якого повністю відповідає його якості, ви можете за допомогою нашого інтернет-магазину. Для свого асортименту ми підбираємо тільки кращу продукцію від іменитих виробників, серед яких такі бренди, як Lovato, Atiker, Tomasetto, BRC та інші. Якість кожного редуктора підтверджується відповідними сертифікатами.

  Купити пропановий редуктори для авто 1, 2, 3 покоління ви можете прямо на цьому сайті. Для цього додайте відповідний товар в "Корзину", щоб оформити замовлення. Якщо у вас є які-небудь питання, ви можете задати їх за вказаними на сайті телефонами - ми з радістю допоможемо вам з вибором і оформленням замовлення.

  Часті питання про Редуктори газові пропан для 1 2 3 покоління

  • Які пропанові редуктора 1-го 2-го 3-го покоління найпопулярніші?
  • Які пропанові редуктора 1 2 3 покоління найнадійніші?
  • Які пропанові редуктора 1 2 3 покоління найдешевші?
  Вгору