фільтри
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  Газові редуктори і комплектуючі
 •  » Редуктори метанові 4 покоління

  Редуктори метанові 4 покоління

  Сортувати:     
  Виводити:     

  Метановий редуктор 4-го покоління гбо –  запорука успішної роботи ГБО-4

  Метановий редуктор 4 покоління –  це невід'ємна частина будь-якого метанового ГБО 4 покоління. Саме редуктор відповідає за зниження тиску газу, що надходить з балона, до нормальних для двигуна автомобіля робочих показників. Так, наприклад, метановий редуктор Bigas дозволяє знизити тиск газу з 200 атмосфер до однієї, тобто на частку редуктора доводиться основна робота з приведення газової суміші до робочих показників. Якісний редуктор дійсно є запорукою безперебійної роботи всієї системи ГБО і основних систем двигуна автомобіля на газовому паливі.

  Купити редуктор метан 4-го покоління

  Також відзначимо, що редуктори метанові ГБО 4 покоління має ряд конструктивних особливостей. Це пов'язано з високим ступенем горючості метану. Тому едуктори метанові 4 покоління складніші в своїй будові в порівнянні з пропановими. Звичайно, на цьому його особливості не закінчуються. З урахуванням того, що ГБО – це джерело підвищеної небезпеки в автомобілі, метановий редуктор в авто повинен мати додаткові параметри міцності. В першу чергу це стосується стійкості до механічних пошкоджень і відсутності фатальних помилок конструкції, мікротріщин. Пропоновані нами редуктори метанові 4 покоління, продаж який здійснюється на нашому сайті, проходять всі необхідні етапи контролю якості, тому ви можете не побоюватися за безпеку свого авто, а також за свою безпеку і безпеку ваших пасажирів.

  Метанові редуктори гбо на LPGtech

  Купити метановий редуктор 4 покоління ви можете в інтернет-магазині LPGtech. Ми пропонуємо високоякісне обладнання від імпортних виробників, яке виробляється з дотриманням всіх стандартів якості, і при цьому за найнижчими в Україні цінами.

  Метановий редуктор четвертого покоління ГБО з доставкою

  Звичайно, на редуктори метанові 4 покоління ціна, особливо якісні, не низька, проте це мала плата за ту безпеку і економічність роботи двигуна, яку пропонує цей пристрій. З пошкодженим редуктором газу експлуатація авто з системою ГБО вкрай небезпечна. Саме тому ми рекомендуємо вчасно проходити техобслуговування системи ГБО і своєчасно замінювати всі деталі, що вийшли з ладу.

  Купити гбо редуктор для метану 4-го покоління в Україні.

  Підкреслимо, що коректна робота редуктора безпосередньо пов'язана з правильністю його установки. Неприпустима установка редуктора без спеціальних навичок, якими зазвичай не мають автомобілісти. Якщо ви вирішили купити або замінити старий метановий редуктор, його встановлення повинні здійснювати фахівці на СТО, які професійно спеціалізуються на установці і ремонті ГБО 4 покоління.

  Часті питання про Редуктори метанові 4 покоління

  Вгору