фільтри

 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  Газові редуктори і комплектуючі
 •  » Ремкомплекти до газових редукторів

  Ремкомплекти до газових редукторів

  Сортувати:     
  Виводити:     

  Ремкомплект газового редуктора

  Будь-якому автомобілісту відмінно відомо поняття «ремкомплект». Тому, напевно, не варто говорити про те, що ремкомплекти до газових редукторів – це набір деталей для редуктора. В першу чергу, мова йде про мембрани і прокладки, які мають безпосереднє значення для коректної роботи редуктора, проте з часом мають властивість зношуватися. Заміна ремкомплекта редуктора ГБО дозволяє уникнути подальших проблем з роботою цього пристрою. Тобто саме ремкомплект газового редуктора ГБО здатний значно продовжити термін його експлуатації.

  Ремкомплект газового редуктора Lovato якраз складається з набору мембран і ущільнювачів. Даний виробник приділяє особливу увагу якості своєї продукції, а тому ремкомплект газового редуктора Ловато – це, мабуть, найкраще рішення в ремонті редуктора. Також відзначимо, що популярністю серед власників авто з ГБО користується ремкомплект редуктора Tomasetto. Ремкомплекти, які ми пропонуємо в нашому магазині, відповідають всім стандартам якості.

  Ремкомплекти редуктора ГБО від LPGtech

  Ремкомплект редуктора ГБО також значно впливає на витрату палива. Справа в тому, що зношені мембрани і ущільнювачі пропускають газову суміш, тим самим, нехай і незначно, але все ж збільшуючи витрату. Так, використавши ремкомплект автомобільного газового редуктора , ви зможете економити до 10% на паливі.

  У нашому інтернет-магазині ви знайдете широкий асортимент ремкомплектів, які повністю відповідають якості встановленого на вашому авто газобалонного обладнання.

  Так, ми пропонуємо купити ремкомплекти для редуктора недорого від Elpigaz, Longas, Tomasetto, BRC Tecno, Landi Renzo, Mimgas, Voltran, Lovato і багато інших. Купити ремкомплект автомобільного газового редуктора – значить продовжити термін служби всієї системи ГБО вашого автомобіля.

  Відзначимо, що вкрай небажаною є самостійна заміна ремкомплекта редуктора, адже робота з будь-яким газовим обладнанням вимагає спеціальної підготовки. Для безпеки подальшої експлуатації автомобіля краще довірити це питання фахівцям. Пам'ятайте, що правильна установка ремкомплекта –  це запорука тривалої і коректної роботи самого редуктора і всієї системи ГБО.

  Часті питання про Ремкомплекти до газових редукторів

  Вгору