магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

Prins

Голландська компанія Prins Autogassytemen BV, група компаній SHV Energy, є світовим лідером в області розробки альтернативних пальних систем вже більше 25 років. Фахівці компанії постійно розробляють економічно ефективні та інноваційні рішення для широкого спектру типів двигунів, доступних на ринку сьогодні.

Виробник отримав перший R115 сертифікат в світі для своєї системи LPG з прямим впорскуванням газу для системи LiquiMax. Винахід не тільки допоміг зменшити витрати пального, але і знизити кількість викидів. LiquiMax повністю відповідає стандарту ЄВРО-5 і навіть Євро-6. Ось чому ГБО Prins відразу ж викликав позитивні відгуки не тільки у автомобілістів, а й у захисників навколишнього середовища. Система в принципі підходить для всіх дизельних двигунів. Спеціальне діагностичне програмне забезпечення є унікальним і дає можливість тонкого налаштування системи для оптимальної продуктивності і скорочення викидів.

Газобалонне обладнання Prins постійно вдосконалюється. У співпраці з японською корпорацією Keihin, одним з найбільших в світі виробників систем ГБО, голландська компанія розробила високотехнологічну систему послідовного упорскування (VSI), яка підходить як для зрідженого нафтового газу (LPG), так і для стисненого природного газу (CNG).

Наверх