• Магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  ГБО Нідерланди

  Голландське ГБО від інтернет-магазину LPGTech

  Голландське ГБО для автомобілів зустрічається рідше, ніж, скажімо, італійське чи польське, проте це не означає, що воно є нижчим за якістю. Нідерланди на ринку ГБО передусім представляють два бренди – Vialle LPI та Prins. Ці бренди виробляють продукцію преміум-класу, яка високо цінується далеко за межами рідної країни.

  Особливості голландського ГБО

  При виборі підходящої під автомобіль систему ціна відіграє не останню роль. Необхідно знати, що нідерландське ГБО Prins використовується для встановлення на автомобілі елітного та представницького класу, і це одне з найдорожчих обладнання у своєму класі. Найчастіше при однаковому функціоналі ГБО Prins виявляється дорожчим за інші бренди. Однак за цю вартість ви отримуєте неперевершену ефективність та надійність.

  Цікаво, що Prins стала першою компанією-виробником ГБО, яка змогла створити систему упорскування газу для легкового автомобіля. Поступово вдосконалюючи свою систему, їм вдалося досягти успішної інтеграції газової системи з бензиновою системою управління, що дозволило плавно перемикатися між видами палива. Вибравши купити ГБО Нідерланди від Prins, ви зробите чудовий вибір.

  Голландська система ГБО від Vialle також має багато переваг. Якщо Prins існує на ринку 25 років, то компанія Vialle спеціалізується на виробництві газових систем із 1967 року, коли починала ще з імпорту та дистрибуції компонентів газових систем. Однак нафтова криза, що незабаром виникла, підштовхнула компанію до того, щоб розробити власне газобалонне обладнання. За 15 років було створено власне конструкторське бюро, яке і сьогодні розробляє і створює технологічно досконалі продукти. Серед унікальних розробок бренду – ГБО Vialle TSI, що дозволяє запускати двигун одразу на газі, зводячи до мінімуму використання бензину. У цьому вона дає точність дозування, знижуючи викиди СО2 на 20%.

  Купити голландське ГБО можна за допомогою нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо асортимент якісної, оригінальної продукції від найкращих голландських виробників. У нас ви можете купити як комплекти голландського ГБО 2 покоління, 4 покоління, так і запчастини до них. Якщо у вас є якісь питання, телефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами – ми допоможемо вам з вибором та оформленням замовлення.

  Вгору