магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

Tartarini

M.T. TARTARINI S.R.L. знаходиться на території Італії, в Болоньї. Представлена ​​компанія є одним з основних італійських виробників обладнання для газорозподільних систем. Компанія була заснована в 1941 році. Газобалонне обладнання Tartarini – це великий вибір регуляторів тиску, запобіжно-запірних і запобіжно-скидних клапанів, фільтрів, теплообмінників, систем одоризації, систем дистанційного регулювання тиску і зниження витрати палива і шумоглушників.

В кінці 2000 року італійська фірма стала частиною EMERSON Process Management – міжнародної корпорації. В даний час є філією компанії EMERSON NATURAL GAS SOLUTIONS. З 2007 року компанія має виробничу площадку в Румунії, в складі концерну EMERSON-TARTARINI-FISHER разом з німецькими партнерами. Збірка майже всіх регуляторів тиску тепер проводиться на цьому надсучасному заводі.

Також продукція Tartarini завжди отримує позитивні відгуки, інакше на цю італійську компанію не звернули б уваги гіганти виробництва газобалонного обладнання. У своїй роботі фірма прагне дотримуватися преміальних стандартів якості, і це їй вдається.

Наверх