Емулятори

Вибрати емулятор для гбо в нашому інтернет магазині

На цій сторінці ви можете вибрати і купити газові емулятори ГБО на авто. Емулятор форсунок призначений для відключення інжектора, а також емуляції бензинових форсунок при роботі двигуна автомобіля на газі. Додатково емулятор відключення форсунок підбирає час, за який здійснюється швидкий перехід з бензину на газ LPG/CNG. Також на сторінках цього розділу ви можете знайти емулятор лямбда-зонда, емулятор тиску і рівня бензину.

Емулятори ГБО – для комфортної експлуатаціі авто

Будова паливної системи автомобілів, які працюють на газовому пального, набагато складніша за звичайні бензинові або дизельні. Пов'язано це з тим, що газове обладнання зазвичай встановлюється не в заводських умовах, тобто з конвеєра авто сходить з цілком конкретною паливною системою, яка не пристосована під ГБО. Для якісної роботи двигуна автомобіля на газу, а також для більш комфортного переходу з бензинового пального на газове, створюються цілі системи датчиків, клапанів, розширювачів і емуляторів. Емулятори ГБО – зокрема, емулятор відключення форсунок, емулятори лямбда-зонда, тиску і рівня бензину – як раз і призначені для більш якісної роботи двигуна.

Також відзначимо, що газові емулятори ГБО мають цілком конкретні завдання. Так, емулятор відключення інжектора призначений для того, щоб перемикання з бензину на газ відбувалося непомітно для автомобіліста. Для цього емулятор оснащений спеціальним потенціометром, який дозволяє підібрати максимально відповідний проміжок часу для відключення інжектора і включення форсунок. В такому випадку водій автомобіля практично не помічає, в який саме момент це відбувається.

Купити емулятори ГБО від LPGtech

Особливо важливу роль в даному випадку має саме якість обладнання. Втім, не можна сказати, що який-небудь елемент газового обладнання в системі не важливий. Однак в ситуації, коли потрібно водіння зробити найбільш комфортним, емулятори просто незамінні. Перш ніж купити емулятори ГБО недорого, звертайте увагу на те, з яких саме матеріалів вони виконані – адже захист від механічних пошкоджень в системах ГБО – це перша необхідність, оскільки газ завжди був фактором підвищеної пожежонебезпеки.

Також рекомендуємо звернути увагу і на ті гарантії безпечної роботи і якості, які дає виробник. Не секрет, що саме в заводських умовах обладнання проходить більшу частину технічних випробувань. У нашому інтернет-магазині ГБО ви можете купити емулятор інжектора ГБО, а також інші типи емуляторів за найнижчими в Україні цінами.

Вгору