фільтри
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  Електроніка, клапана газу і бензину
 •  »  Емулятори
 •  » Эмуляторы отключения форсунок

  Емулятори відключення форсунок

  Сортувати:     
  Виводити:     

  Емулятори відключення форсунок гбо – для безболісного переходу на газове пальне

  Оскільки газове пальне нетипове для автомобіля, в системах ГБО різних поколінь передбачений цілий ряд емуляторів, які призначені для своєчасного відключення і включення обладнання бензинових двигунів. Завдяки емуляторам для водія практично непомітними стають переходи з бензину на газ і навпаки – з газу на бензин. При цьому не можна не відзначити і той факт, що емулятори забезпечують налагоджену роботу цілих вузлів газового обладнання і двигунів автомобілів в цілому.

  Так, емулятори відключення форсунок ГБО – газове обладнання, призначене для того, щоб вчасно відключити інжектор, коли автомобіль переходить на газове пальне. Також ці механізми обладнані спеціальними потенціометрами, які розраховують відповідний час для перемикання з бензину на газ і назад – так, щоб момент переходу з одного виду пального на інший відбувався практично непомітно для самого автомобіліста.

  Купити емулятор форсунок ГБО 2, 4 покоління

  Також газові емулятори відключення форсунок в системах ГБО потрібні для якісної роботи двигуна на газовій суміші. Вони фактично замінюють собою, тобто імітують роботу бензинових форсунок автомобіля. До слова, таке обладнання виготовляється з різними типами роз'ємів, тому перш ніж купити емулятори відключення форсунок недорого, необхідно проконсультуватися з продавцями, наскільки та чи інша модель підійде для вашого автомобіля. Втім, останнім часом більшість емуляторів оснащуються евророз’ємами, які підходять практично для всіх європейських автомобілів.

  Емулятори відключення форсунок для авто мають особливе значення. Саме тому необхідно звертати увагу на якість їхньої конструкції і взагалі якість використаних матеріалів. При цьому не можемо не відзначити, що найкраще віддавати перевагу перевіреним брендам, чиї виробничі лінії максимально пристосовані для виготовлення якісних емуляторів, які будуть як можна краще справлятися з поставленими завданнями.

  Більш того, емулятори заводського виробництва зазвичай виявляються більш якісними, адже виробники, які дорожать власним ім'ям і репутацією, особливу увагу приділяють саме контролю виробництва обладнання. Однак зазначимо, що якісний емулятор – це ще не все. Його грамотна установка також має дуже важливу роль в його коректній роботі. Саме тому установка будь-яких елементів систем ГБО рекомендована виключно на спеціалізованих станціях технічного обслуговування.

  Вгору