магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

ГБО Tegas

Газобалонне обладнання Tegas

Tegas – литовський виробник електроніки для автомобільного газобалонного обладнання. Компанія була заснована в 2013 році, але вже отримала визнання споживачів і розробників ГБО. Сьогодні Tegas на контрактній основі співпрацює з провідними виробниками ГБО.

Компанія з виробництва ГБО Tegas була заснована командою інженерів і менеджерів, які вже мали великий досвід роботи в сфері розробки та продажу ГБО-електроніки. В асортименті бренду Tegas:

Всі продукти компанії Tegas – електроніка, яка є власною розробкою компанії. Вся продукція відповідає високим стандартам якості і надійності, що підтверджено сертифікатами ISO 9001: 2015 року, Митного союзу, Regulation No. 67, Regulation No. 10, Regulation No. 110.

Компанія також надає кваліфіковану технічну підтримку, що здійснюється розробниками компанії. Задати будь-які питання можна по електронній пошті, телефону, а також за допомогою форуму на офіційному сайті компанії.

Налаштування Tegas здійснюється при підключенні PC і разом з встановленою офіційною програмою. Всі докладні інструкції і рекомендації можна знайти на офіційному сайті компанії в розділі «Блог».

Tegas – газове обладнання, яке ви можете придбати в нашому інтернет-магазині, тут же ви можете завантажити програму Tegas Te Pm. Ми пропонуємо тільки оригінальну продукцію за приємними цінами.

Наверх