Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Marini

  Купити газобалонне обладнання ГБО Marini недорого з доставкою по всій Україні
  ГБО Італія

  З 1974 року компанія MARINI AUTOGAS присутня на автомобільному ринку Італії. З перших днів пріоритетом для компанії став розвиток інноваційних продуктів, призначених для роботи з альтернативним видом пального з метою збереження навколишнього середовища. Професійний досвід, знання і використання останніх технічних новинок дозволяють компанії виробляти якісну продукцію, яка відрізняється перевіреною надійністю і безпекою.

  Такий відповідальний підхід до справи  завжди викликає позитивні відгуки на ГБО Marini. Адже продукція виробника відрізняється хорошими матеріалами і довгим терміном експлуатації. Італійські компанії в області газобалонного обладнання є світовими лідерами, тому і фірма Marini відповідально підтримує престиж італійського виробника.

  Газобалонне обладнання Marini популярне в Європі і постійно знаходить нові ринки збуту. Компанія постійно розвивається, пред'являючи до вироблених нею товарів високі вимоги. Вся продукція відповідає міжнародним стандартам якості і екологічності, працює довго і без збоїв.

  Вгору