фільтри
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  Електроніка, клапана газу і бензину
 •  » Варіатори випередження запалювання

  Варіатори випередження запалювання

  Сортувати:     
  Виводити:     

  Варіатори випередження запалювання гбо  – перша необхідність для ефективної роботи двигуна на газовому пальному

  Варіатори випередження запалювання – це електронні пристрої, які можуть встановлюватися на автомобілі з трьома, чотирма, п'ятьма, шістьма або вісьмома циліндрами. При цьому обов'язковою умовою є наявність датчиків положення колінчастого вала. В цілому можна сказати, що варіатори випередження кута запалювання значно збільшують коефіцієнт корисної дії двигуна в момент перемикання з газу на бензин. Також при цьому знижується моментальна витрата пального, що допомагає значно економити. Також варіатор випередження запалювання ГБО дозволяє нівелювати таке неприємне явище, як зворотні удари, – в результаті автомобіль заводиться краще і швидше, з меншою витратою пального. Це можливо завдяки тому, що власне в момент зміни типу пального газовий варіатор випередження запалювання змінює кут запалювання на необхідний в даний конкретний момент.

  Варіатори випередження запалювання в метанових системах ГБО – це практично обов'язковий елемент. Справа в тому, що метан є менш стабільним типом пального, на відміну від пропан-бутанової суміші. Саме тому дуже важливо позбавити систему від тих самих зворотних ударів, про які говорилося раніше. У випадку з метаном це не просто невинне явище, а досить небезпечний факт.

  Купити варіатор кута випередження запалювання для систем ГБО від LPGtech

  Купити варіатор випередження запалювання на авто ви можете в нашому інтернет-магазині за найвигіднішими цінами. При цьому відзначимо, що ми пропонуємо своїм клієнтам тільки високоякісну продукцію, яка виробляється в заводських умовах із контролем якості. Таким чином виробники зводять до мінімуму можливість появи бракованої продукції.

  Крім того, що всі варіатори проходять заводський контроль, про якість наших варіаторів випередження запалювання говорять і відгуки наших клієнтів. Так, у нас ви знайдете найкращу техніку для ГБО від провідних світових виробників, які дорожать своєю репутацією, а, відповідно, і якістю продукції.

  Купити варіатор випередження запалювання недорого ви можете в нашому інтернет-магазині –  фахівці із задоволенням нададуть вам кваліфіковану консультативну допомогу, що дозволить вам оформити замовлення без зайвих проблем і отримати якісний варіатор в найкоротші терміни.

  Вгору