• Магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  ГБО з Румунії

  ГБО з Румунії в інтернет-магазині в LPGTech

  Румунія має другий за величиною ринок в Центральній і Східній Європі, після Польщі, зростаючу економіку, що свідчить про великі перспективи даного регіону.

  Також Румунія є членом ЄС і з моменту вступу адаптована вся нормативна база країни і тепер сумісна з нормами ЄС. У цій країні досить добре розвинена мережа газових заправок, вона покриває практично всю країну, оскільки це не тільки економічний вид палива, але і більш екологічний.

  Беручи до уваги строгі європейські директиви щодо транспортних засобів та використання палива, ГБО в Румунії розвинене на високому рівні, і відповідає всім нормам і стандартам якості ЄС. Використовуючи румунське гбо для авто ви зможете скоротити не тільки витрати на паливо, а й на експлуатації обладнання.

  Газове обладнання з Румунії користується попитом не тільки в Європі, але і в країнах СНД, і представлено рядом перевірених виробників.

  Основні виробники газового обладнання з Румунії.

  AGR Autogas Group - компанія була заснована в 1999 році і займалася виключно продажем і установкою газових автоустановок для будь-яких типів бензинових автомобілів. У 2003 році компанія ініціювала проект з виробництва, продажу та встановлення автомобільних установок для зрідженого нафтового газу в Південно-Східній Європі, будучи найвідомішим виробником в регіоні. Устаткування AGR Autogas Group дарує задоволення від безпечного водіння з мінімальними витратами, пропонує індивідуальний продукт і виняткове обслуговування через сервісну мережу AGR. Ціновий діапазон широкий, від найвимогливіших клієнтів, які вибирають лінійку Premium або Platinium, до клієнтів, які шукають економічний продукт зі збалансованим співвідношенням ціни і якості, зазвичай в межах діапазону AGR Plus або Professional.

  Thunderflex - відомий румунський виробник гідравлічних шлангів різних типів і застосувань, входить до групи CIDAT SPA Italy. Компанія спеціалізується на комплектуючих для газобалонного обладнання і добре зарекомендувала себе на міжнародному рівні за чудову якість і високу міцність в важких умовах роботи. Thunderflex виробляють шланги для тосола, шланги для газу, патрубки і багато іншого.

  У нашому інтернет-магазині ви зможете купити гбо румунського виробництва. На даний момент з румунських виробників в нашому асортименті представлені комплектуючі для ГБО від Thunderflex.

  Ми давно спеціалізуємося на продажі якісного газобалонного обладнання і завжди допоможемо вам з підбором обладнання та комплектуючих. Телефонуйте нам, і ми відповімо на всі ваші запитання.

  Вгору