Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Stefanelli

  Купити газобалонне обладнання ГБО Stefanelli недорого з доставкою по всій Україні
  ГБО Італія

  Програмне забезпечення Stefanelli. У цьому розділі Ви знайдете такі програми для систем газу Stefanelli:

  • Програма Stefanelli GR301;
  • Інструкція з програми;
  • Файл Windows Vista;

  Файли для скачування:

  Італійська компанія Stefanelli Group S.r.l. пишається своєю тридцятирічною історією. Її продукція, призначена для пропан-бутанових систем, користується заслуженою популярністю у всьому світі. Газобалонне обладнання Stefanelli включає в себе інжекторні системи, редуктори, фільтри, арматуру і електроніку. При цьому фахівці компанії постійно розробляють нові моделі, прагнучи зробити асортимент продукції максимально різноманітним.

  І їхні зусилля не пропадають марно – ГБО Stefanelli завжди отримує тільки позитивні відгуки. Товари концерну експортуються в багато країн Європи і світу. Італія є одним зі світових лідерів у виробництві якісного газобалонного обладнання останніх поколінь.

  У нас ці комплектуючі також користуються стійким попитом. Застосування сучасних технологій, постійне вдосконалення і використання тільки якісних матеріалів сприяють тому, що продукція італійців відмінно продається і купується. А розширення асортименту тільки підігріває інтерес до цього виробника, який заслужив повагу і визнання у всій Європі.

  Вгору