» Штуцер розпилювач в колектор D6 (GZ-290)

Штуцер розпилювач в колектор D6 (GZ-290)

Немає в наявності
Ціна:
21.5 грн

Вкажіть кіль-ть:

Код товару:49-1037
Голосів:0

Штуцер розпилювач вкручують у впускний колектор автотранспортного засобу при встановленні газобалонного обладнання 4-го покоління (ГБО-4) для здійснення подачі газо-повітряної суміші з форсунок в двигун. Даний жиклер однаково застосовують і для зрідженого нафтового газу (пропан-бутан LPG) і стисненого природного газу (метан CNG). Виробником пристрою є польська компанія GOMET P.P.H.U. RADOM. Заводське кодування - GZ-290.

Штуцер в колектор має зовнішній діаметр 6 мм (підійде для використання з 5-ти і 6-ти мм газовим шлангом) і різьбленням М6. З'єднання з рукавом необхідно обжимати черв'ячним або пружинним хомутом. Штуцер повністю вилитий з латуні, міцний на злам і до атмосферних впливів (температура, волога і т.д.). З боку підключення шланга має внутрішній шестигранник під ключ, для вкручування в колектор. Процедуру вкручування штуцеру необхідно проводити виключно на сертифікованій станції технічного обслуговування, так як попадання сторонніх предметів в двигун може привести до його поломки, а також впливає на безпеку при експлуатації автомобіля.

За рекомендацією виробників газобалонного обладнання, відстань від рампи форсунок до такого штуцеру не повинна бути більше 150 мм (15 см). Довжина жиклера становить 25 мм.

Основні характеристики штуцера:

Покоління

4

Вид газу

Пропан-бутан (ЗНГ) і метан (СПГ)

Корпус

Латунний

Зовнішній діаметр

Під рукав 5, 6 мм

Довжина штуцера

25 мм

Різьблення

М6

Код товару за каталогом виробника

GZ-290

Виробник

GOMET P.P.H.U.

Країна

Польща

Каталоги продукції

Каталог продукції Gomet

Напишіть відгук

Залишіть відгук про товар


Повідомляти про відповіді поштою
Поставте оцінку
Andrey 2016-05-30 15:02:23

кЛАПССНЫЙ ШТУЦЦЕР!!!

Плюси:

Качественный продукт

Мінуси:

нет

Ваше повідомлення*:

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Супутні товари:

Вгору