Мапа газових заправок України
 

Шановні покупці! Зверніть увагу на зміни в робочому графіку магазину:

28.06 (П'ятниця) - вихідний день.

Закрити

Зворотний дзвінок

» 
» 
 » Розподільник форсунок 4 циліндри (метал)

Розподільник форсунок 4 циліндри (метал)

Немає в наявності
164.18 грн

Вкажіть кількість:

Код товара:49-1011
Голосів:0

Розподільник форсунок Hana метал - це надійний пристрій для систем автомобільного газобалонного обладнання 4-го покоління, необхідний для передачі газу з редуктора на поодинокі форсунки Hana серій H2000/2001. Планка розподільна має вхід під газовий рукав з внутрішнім діаметром 12 мм, і чотири виходи під газовий шланг D5 мм. Відзначимо, що з'єднання з рукавами необхідно обжати хомутами, інакше може виникнути витік газу із системи.

Планка необхідна тільки в комплектах обладнання, де є форсунки Hana Single. Ці форсунки встановлюють окремо один від одного, а з'єднують якраз за допомогою даного розподільника. Такий тип монтажу досить популярний, так як можна розмістити близько до впускного колектору, що сприяє стабільній і динамічній роботі двигуна на газовому паливі. Окремо відзначимо, що відстань від форсунок до колектору не повинна перевищувати 15 см. Перед розподільником, до форсунок, необхідно встановити фільтр тонкого очищення, який буде очищати газ від сторонніх домішок і частинок, таким чином, збільшуючи термін служби форсунок. Заміна такого фільтру проводиться кожні 8-10 тисяч км пробігу. Бажано встановлювати фільтр з відстійником, у якого показник фільтрації набагато вище, ніж у звичайних бочонків.

Розподільник для газових форсунок Хана вироблений в Україні, зроблений з неіржавіючої сталі, тому, здатний прослужити довго і надійно. Знайшов застосування в четвертому поколінні ГБО на пропан-бутані і метані для 4-х і 8-ми циліндрових автомобілів (для 8 циліндрів необхідні дві такі планки).

Використовується з такими форсунками:

  • Hana;
  • Magic;
  • Barracuda і т.д.

Розподільник Hana металевий основні параметри:

Для форсунок

Hana 2000/2001, Alex Barracuda, Magic

Тип монтажу

Single

Кількість циліндрів

Чотири

Вид палива

Пропан-бутан/Метан

Покоління

4-е

Для автомобілів

Інжекторних

Матеріал корпусу

Нержавіюча сталь

Виробник

Україна

Вихід газу

5 мм

Вхід газу

12 мм

Огляд газових форсунок Hana

Напишіть відгук

Залиште відгук про товар


Повідомляти про відповіді поштою
Поставте оцінку

Ваше повідомлення*:

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Вгору