фільтриПеремикачі інжекторні

Сортувати:     
Виводити:     

Інжекторні перемикачі ГБО –  основа якісної роботи газового обладнання

Перемикачі газ-бензин мають велике значення в коректній роботі газобалонного обладнання автомобіля. Для газобалонного обладнання встановлюються перемикачі інжекторні  ГБО. За своїми функціями вони мало відрізняються від карбюраторних і призначені для перемикання подачі пального з газу на бензин і навпаки. Важливо, щоб інжекторні перемикачі мали міцний корпус, який повинен надійно захищати внутрішнє обладнання від механічних пошкоджень. Також рекомендуємо встановлювати якісні перемикачі, адже інжекторні авто особливо чутливі до газобалонного обладнання, якості газу та своєчасної подачі палива.

Функціонально перемикачі для інжектора працюють таким чином. Впорскування стартової порції газу відбувається в частки секунди. Пальне подається в момент включення запалювання, але до того, як запрацює стартер. Таким чином виходить досягти більш легкого старту двигуна. У будові перемикача є і спеціальний потенціометр, який регулює обсяг газової суміші, що подається в двигун. Так досягається більш налагоджена робота двигуна.

Також відзначимо, що в сучасних інжекторних системах є спеціальний індикатор перемикача газ-бензин, який виведений на передню панель автомобіля. Світлодіодний індикатор дозволяє спостерігати за тим, в якому режимі в даний конкретний момент працює автомобіль. За допомогою цього індикатора водій може визначити, чи є в балоні газове пальне, щоб  вчасно доїхати до заправки. Звичайно, це додатковий захід, адже в інжекторних авто зазвичай встановлюють датчики рівня пального, які хоч і не зовсім точно, але все ж інформують про кількість газу, що залишається в балоні.

Перемикач інжекторні на авто повинні виготовлятися в заводських умовах. Таким чином виробнику вдається домогтися більш точного налагодження устаткування, а також уникнути конструктивних недоліків в будові обладнання і практично нівелювати людський фактор, що так чи інакше впливає на якість обладнання. У нашому інтернет-магазині ви можете купити перемикачі інжекторні недорого, які ідеально підійдуть вашому автомобілю. А у виборі допоможуть наші фахівці.

Наверх