магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

Tamona

ГБО Литва

Компанія UAB Tamona розташована в Вільнюсі, в Литві. Конструювання і виробництво додаткового електронного обладнання для автомобільного транспорту є основним напрямком діяльності цієї фірми. Асортимент продукції складається з електронних систем для охорони і електронних компонентів для газового обладнання автомобілів.

Компанія має власну виробничу базу, сертифіковану на відповідність міжнародним стандартам у галузі розробки та реалізації автомобільних електронних систем. Електронні плати комплектуючих збираються за допомогою поверхневого монтажу на спеціальній автоматичній лінії. Газобалонне обладнання Tamona – це газові комп'ютери, інтерфейси, варіатори запалювання і перемикачі бензин-газ, а також емулятори форсунок.

Висока якість ГБО Tamona завжди викликає у споживачів тільки позитивні відгуки. Досить демократичні ціни і відповідність світовим стандартам роблять продукцію фірми затребуваною в Європі і республіках СНД. Електронне обладнання надійне в роботі, безвідмовне і відмінно поєднується з іншими елементами газової системи автомобілів.

Наверх