• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Tamona ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду Tamona ГБО

  Програмне забезпечення, ПЗ, програми ГБО Tamona

  На цій сторінці інтернет-магазину газобалонного обладнання Ви зможете знайти та завантажити такі програми для систем Tamona:

  • програма для систем Tamona;
  • Допомога у налаштуванні;
  • Схема підключення;
  • ProGas.

  Файли для скачування:

  Датчики, перемикачі, інтерфейси для систем ГБО від Tamona

  Компанія UAB Tamona розташована в Вільнюсі, в Литві. Конструювання і виробництво додаткового електронного обладнання для автомобільного транспорту є основним напрямком діяльності цієї фірми. Асортимент продукції складається з електронних систем для охорони і електронних компонентів для газового обладнання автомобілів.

  Купити датчики, перемикачі, інтерфейси та електроніку ГБО Tamona

  Компанія має власну виробничу базу, сертифіковану на відповідність міжнародним стандартам у галузі розробки та реалізації автомобільних електронних систем. Електронні плати комплектуючих збираються за допомогою поверхневого монтажу на спеціальній автоматичній лінії. Газобалонне обладнання Tamona – це газові комп'ютери, інтерфейси, варіатори запалювання і перемикачі бензин-газ, а також емулятори форсунок.

  ГБО обладнання Tamona з доставкою по Україні

  Висока якість ГБО Tamona завжди викликає у споживачів тільки позитивні відгуки. Досить демократичні ціни і відповідність світовим стандартам роблять продукцію фірми затребуваною в Європі і республіках СНД. Електронне обладнання надійне в роботі, безвідмовне і відмінно поєднується з іншими елементами газової системи автомобілів.

  Вгору