Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Tamona

  Купити газобалонне обладнання ГБО Tamona недорого з доставкою по Україні
  ГБО Литва

  Програмне забезпечення Tamona. На цій сторінці інтернет-магазину газобалонного обладнання Ви зможете знайти та завантажити такі програми для систем Tamona:

  • програма для систем Tamona;
  • Допомога у налаштуванні;
  • Схема підключення;
  • ProGas.

  Файли для скачування:

  Компанія UAB Tamona розташована в Вільнюсі, в Литві. Конструювання і виробництво додаткового електронного обладнання для автомобільного транспорту є основним напрямком діяльності цієї фірми. Асортимент продукції складається з електронних систем для охорони і електронних компонентів для газового обладнання автомобілів.

  Компанія має власну виробничу базу, сертифіковану на відповідність міжнародним стандартам у галузі розробки та реалізації автомобільних електронних систем. Електронні плати комплектуючих збираються за допомогою поверхневого монтажу на спеціальній автоматичній лінії. Газобалонне обладнання Tamona – це газові комп'ютери, інтерфейси, варіатори запалювання і перемикачі бензин-газ, а також емулятори форсунок.

  Висока якість ГБО Tamona завжди викликає у споживачів тільки позитивні відгуки. Досить демократичні ціни і відповідність світовим стандартам роблять продукцію фірми затребуваною в Європі і республіках СНД. Електронне обладнання надійне в роботі, безвідмовне і відмінно поєднується з іншими елементами газової системи автомобілів.

  Вгору