• магазин ГБО LPGTECH.UA
 • » Балони, арматура, кріплення і ВЗП
 • » Мультиклапани і комплектуючі
 • » Мультиклапани для циліндричних балонів
 •  » Мультиклапан Tomasetto Sprint 315-30 класу A з котушкою без ВЗП (вихід газу D8) (MVAT0205x1)

  Мультиклапан Tomasetto Sprint 315-30 класу A з котушкою без ВЗП (вихід газу D8) (MVAT0205x1)

  Немає в наявності
  Ціна:
  1272 грн

  Вкажіть кіль-ть:

  Код товару:65-1143
  Голосів:0

  Балонний мультиклапан Tomasetto - необхідний і обов'язковий компонент для газового обладнання усіх поколінь. Використовується як арматура пропанового балону і виконує дві основні функції:

  • Заповнення балону газом через виносний заправний пристрій;
  • Забезпечення подачі газу з балону в підкапотний простір - на електромагнітний клапан газу або випаровувач.

  Передбачений спеціально для балонів циліндричного типу з діаметром 315 міліметрів. Якщо використовувати для балону з діаметром трохи менше, необхідно буде вкоротити поплавок а також забірну трубку. Застосовуючи для балону з діаметром більше, з балону не буде повністю витрачатися газ (забірна трубка не буде діставати до дна) і будуть невірними покази поплавка (залишку газу). Трубка для забору пропану виготовлена ​​з міді, на вході встановлено сітчастий фільтр для грубої фільтрації. Кріплення відбувається 6 болтами, при цьому мультиклапан прикручують до спеціальних отворів на горловині балону. Наповнення балону здійснюють шляхом з'єднання заправного пристрою і штуцеру на мультиклапані із різьбленням М12х1. Для заповнення використовують восьмиміліметрову трубку. Подача в підкапотний простір автомобіля здійснюється за допомогою вихідного отвору, що має внутрішнє різьблення М12 крок 1 і трубку діаметром вісім міліметрів. Окремо відзначимо, що в обох випадках підійде і мідний і пластиковий трубопровід. Ручний вентиль, який розташований на мультиклапані, передбачений для ручного перекриття подачі газу під капот. Він корисний під час заміни фільтрів, а також здійсненні ремонту обладнання. Окремо необхідно зазначити, що мультиклапан Tomasetto AT02 Sprint не має шкали для відображення залишку газу. Для нього необхідно встановлювати сенсорний датчик, який буде виводити показання залишку на перемикач виду палива в салоні авто.

  Функції безпеки:

  • Наявність електромагнітної котушки, яка при перемиканні виду палива буде відразу ж відсікати подачу газу на виході з балону. Ця опція буде досить корисною, наприклад у разі обриву або пошкодженні магістральної трубки;
  • Балонний клапан має аварійний клапан, який у разі збільшення тиску всередині балону стравлює газ і не дає статися вибуху;
  • Пристрій має спеціальний обмежувач, який не дасть заправити ємність більше ніж на 80 відсотків. Решту простору залишають під повітряну подушку, яка дає місце розширятися зрідженому газу у разі збільшення тиску. Деякі СТО пропонують зняти обмежувач для можливості заправити більший обсяг газу. Насправді не слід цього робити, так як зайвому тиску нікуди буде виходити і спрацює аварійний клапан.

  Виготовляє пристрій італійська компанія Tomasetto Achille SPA. В каталозі має код MVAT0205x1. Пристрій застосовується для усіх поколінь газобалонних систем, але тільки на нафтовому зрідженому газі.

  Мультиклапан для газу Tomasetto має наступну комплектацію:

  1. Мультиклапан з котушкою для балонів діаметром 315 міліметрів;
  2. Болти для кріплення - 6 штук;
  3. Проводка до електромагнітної котушки;
  4. Ніпель 8 мм (латунь) - 2 шт.;
  5. Гайка 8 мм М12х1 - 2 шт.

  Заправний пристрій не входить в комплектацію, його необхідно купувати окремо.

  Клапан Томасетто 315-30 основні параметри:

  Для балонів

  Циліндричних

  Діаметр балонів

  315 мм

  Клас

  А

  Серія

  АТ02 Sprint (з котушкою)

  Виробник

  Tomasetto SPA

  Країна

  Італія

  Код

  MVAT0205x1

  Газ

  Пропан

  Покоління ГБО

  1-4

  ВЗП в комплекті

  Немає

  Отвір під індикацію

  Є

  Аварійний вентиль

  Є

  Обмежувач

  Є

  Видео Tomasetto Achille SPA

  Напишіть відгук

  Залишіть відгук про товар


  Повідомляти про відповіді поштою
  Поставте оцінку