• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Caillau ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду Caillau ГБО

  Caillau - газобалонне обладнання з Франції

  Єдина спеціалізація цього цікавого бренду родом з Франції – розробка, виробництво і продаж хомутів, які є важливою складовою газобалонного обладнання автомобілів. У цій сфері бренду Caillau, мабуть, немає рівних, адже на його рахунку більше 90 років наукових пошуків і інженерних розробок. За майже століття успішної роботи ГБО Caillau заробило солідну репутацію в автомобільному світі.

  Купити хомути Caillau для систем ГБО

  Про те, що продукція бренду – це приклад неперевершеної якості говорить і те, що його технічні і промислові нововведення дозволили стати компанії великим гравцем на ринку аерокосмічної техніки – з успіхом використовуються вироблені Caillau кріпильні вироби.

  70% виробленої Caillau продукції реалізується за кордоном, продукція бренду займає 8% світового ринку кріпильних виробів. У Caillau працює всього 370 співробітників, а річний оборот становить 50 мільйонів євро.

  Стандарти якості виробництва ГБО Caillau

  Продукції Caillau довіряє більшість великих автомобільних і аерокосмічних виробників, а також їхні постачальники першого рангу. Крім того, якість обох продуктів Caillau і процесів виробництва були визнані за допомогою автомобільної та аерокосмічної сертифікації.

  Крім отримання цих сертифікатів, виданих спеціалізованими органами по стандартизації, клієнти компанії мають можливість відвідати виробничу площадку для контролю якості на основі власних внутрішніх стандартів (цим вже займаються PSA, Fiat, Renault, Daimler-Chrysler, Snecma).

  Газобалонне обладнання Caillau – приклад того, як вузька спеціалізація компанії стає основою появи якісної продукції, що визнається в усьому світі. Купити Caillau тепер можете і ви завдяки нашому інтернет-магазину газобалонного обладнання. Чекаємо ваших замовлень!

  Вгору