магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

ГБО LoGas

Купити газобалонне обладнання ГБО LoGas: інструкції, програми, комплектуючі - недорого з доставкою по всій Україні
ГБО Китай

Програмне забезпечення LOGAS. Тут представлені програми для налаштування та підключення газового обладнання LOGAS (Італія):

  • Програма Flash PRO;
  • Програма MachPRO;
  • Схеми для підключення газобалонного обладнання для виробництва Longas.

Файли Logas скачати:

Shenzhen Lo.gas Gas Equipment Co., Ltd була утворена в 2008 році в місті Шеньчжень (Китай). І спочатку стала центром продажів для LoGas SRL, заснованої в 2000 році в місті Віченца (Італія). Lo.Gas пропонує повний асортимент газових систем для бензинових автомобілів, модифікованих для їзди на двох видах пального. Продукція концерну здатна повністю задовольнити потреби всіх карбюраторних і інжекторних автомобілів. Зараз фахівці технічного відділу працюють над розробкою комплектів для дизельних двигунів.

Вся продукція виробляється в відповідності з європейськими нормами ECE R67 і R110, за європейським стандартом EURO-4. Газобалонне обладнання LoGas експортується в більш ніж 30 країн по всьому світу – в Україні, Польщі, Росії, Греції, Індії та ін. За роки своєї роботи компанія відкрила філії в Тайюані і Чанчуні. Торгові мережі по всьому Китаю працюють з десятками магазинів.

Прийнятна ціна і гідна якість стали одними з головних ознак продукції компанії.

Вгору