• Магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  ГБО з Китаю

  Китайське ГБО в інтернет-магазині LPGTech

  Китай – відомий у світі промисловий гігант. Тут виробляють все, що можна тільки уявити – від мікропроцесорів до величезної будівельної техніки. ГБО у Китаї також користується популярністю та активно експортується на закордонні ринки. Якість, надійність та доступна ціна – основні переваги ГБО з Китаю.

  Найкращі китайські виробники ГБО

  Компанія Logas спеціалізується на виробництві газових систем для автомобілів із бензиновими двигунами, переобладнаними для їзди на двох видах палива. Комплекти від цього бренду можуть чудово працювати на будь-яких інжекторних та карбюраторних автомобілях. Окрім того, ведуться розробки комплектів для дизельних двигунів.

  Китайське ГБО 4 покоління відповідає всім європейським стандартам та нормам, у тому числі стандартам Euro-4. Продукція бренду продається по всьому світу – у 30 країнах, зокрема Польщі, Греції, Індії та інших східних та європейських країнах.

  Ще один затребуваний у нас китайський бренд, який спеціалізується на виробництві газових метанових балонів, які чудово справляються із завданням зберігання та транспортування палива. Продукція також відповідає стандартам надійності, екологічності та ергономічності. Головним підтвердженням якості продукції є термін експлуатації, що сягає двадцяти років.

  Купити китайську ГБО ви можете за допомогою нашого інтернет-магазину. Для нашого асортименту ми підбираємо лише найякіснішу продукцію від найкращих китайських виробників за доступною ціною. Ми пропонуємо також різноманітні варіанти оплати та зручні способи доставки до будь-якої точки України.

  Вгору