Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  GOODYEAR

  Купити газобалонне обладнання ГБО GOODYEAR: трубки та шланги недорого з доставкою по Україні
  ГБО США

  Компанія GOODYEAR була заснована більше 100 років тому в США, а точніше в 1898 році. Назву вона отримала в честь винахідника вулканізованої гуми Чарльза Гудієра. Компанія у багатьох відношеннях стала піонером. Вона почала поставляти шини для Ford Т, який став першим масовим авто в світі. У 1965 року автомобіль з шинами Goodyear встановив світовий рекорд швидкості.

  На рахунку компанії безліч інноваційних розробок, які роблять експлуатацію автомобіля комфортною і безпечною. Її продукція користується попитом в усьому світі. Це широкий асортимент шин для вантажних і легкових автомобілів, гоночних авто, спеціалізованих транспортних засобів, літаків.

  Goodyear, мабуть, знає про гуму все, а тому створює якісні, надійні гумові вироби. Goodyear виробляє невелику кількість елементів для ГБО, але робить це максимально якісно. Це, зокрема, патрубки Goodyear. Якщо у вашому авто використовується газобалонне обладнання, Goodyear допоможе зробити його експлуатацію безпечною.

  У нашому інтернет-магазині ви можете придбати шланги для тосола Goodyear, які надійно захистять систему від протікань. Ви можете замовити продукція прямо на сайті або зателефонувати нашим менеджерам, які дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть оформити замовлення.

  Вгору