• Магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  ГБО з США

  ГБО із США в інтернет-магазині LPGTech

  США – це один із світових лідерів із виробництва газобалонного обладнання. На автогазі у цій країні працюють не лише приватні авто, а й муніципальний транспорт у деяких містах. Тому є дві причини. Пропан - набагато економічніше і дешевше паливо, ніж бензин. Його витрата менша, а коштує вона дешевше. Якщо вам потрібно багато їздити протягом дня, то встановлення ГБО – це найправильніший хід. Ще використання автогазу зменшує кількість шкідливих викидів. Можливо, одне авто не може покращити екологічну ситуацію в місті, але коли на «газові» машини пересідає значна кількість автолюбителів, то результат помітний відразу: загазованість у місті знижується. У США це зрозуміли виробники американського газового обладнання та налагодили виробництво якісної техніки, яка б відповідала всім стандартам безпеки. Деякі бренди стали відомі і поза США. Насамперед, це Goodyear.

  Американське ГБО в інтернет-магазині LPGTech

  Goodyear – компанія-легенда. Її заснували понад 100 років тому у США для виробництва шин та назвали на честь Чарльза Гудієра – винахідника вулканізованої гуми. Дуже швидко виробництво стало успішним. Компанія Goodyear стала випускати шини для легендарного Форда Т та аеростати для дирижаблів, а пізніше стала виробником шин для болідів Формули-1. Саме цій компанії належить кілька рекордів за швидкістю і більшість нагород у кубку конструкторів.

  Goodyear – лідер з інноваційних розробок, що робить авто зручним та безпечним. Це спричиняє світовий попит на продукцію цього бренду. По всьому світу шини, вироблені Goodyear, використовують для вантажних і легкових авто, гоночних авто, спеціальних транспортних засобів і навіть літаків. Виробляє компанія Goodyear та комплектуючі для ГБО.

  Ви можете купити американське ГБО від Goodyear і не сумніватися у його якості. Більше цього виробника про гуму ніхто не знає. Наприклад, патрубки, куплені в інтернет-магазині LPGTech, відрізняються високою якістю та зносостійкістю. З ними використання всього комплексу обладнання стає безпечнішим.

  Серед ГБО американського виробництва варто відзначити ще й шланги, що надійно оберігають систему від протікання. Без таких точних та якісних деталей, таких як вироби з гуми Goodyear, складно правильно відрегулювати всю систему ГБО.

  У нашому інтернет-магазині ви можете купити ці чи інші товари для ГБО із США. Судячи із відгуків, американське ГБО повністю виправдовує свою високу репутацію.

  Вгору