• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  GMS ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду GMS ГБО

  ГБО обладнання GMS

  Представництва європейської компанії GMS знаходяться в Нідерландах і в Німеччині. Фірма є дистриб'ютором компонентів газобалонного обладнання. Компанія GSM розпочала свою діяльність ще в 1978 році. Згодом компанія постійно розширювалася, щоб з часом стати найбільшим дистриб'ютором комплектуючих ГБО в Європі.

  Газобалонне обладнання GMS поступово ставало все більш затребуваним в Європі і прийшло на територію країн СНД. Зараз в сфері інтересів компанії мультиклапани, фітинги, шланги, трубопроводи, LPG-редуктори, електроніка та ремонтні комплекти. Спочатку засновник компанії першим на голландському ринку зацікавився газобалонним обладнанням. Відсутність конкуренції дозволила його бренду швидко зайняти лідируюче місце.

  Купити ГБО GMS з доставкою по Україні

  Чималу роль зіграло і те, що ГБО GMS викликало завжди позитивні відгуки, адже компанія прагнула запропонувати своїм клієнтам найкращі комплектуючі. Прагнення відповідати міжнародним стандартам і вимогам, і надання споживачам тільки кращих товарів стало візитною карткою компанії.

  Вгору