• Магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  ГБО Литва

  Литовське ГБО в інтернет-магазині LPGTech

  Литовське ГБО досить рідко зустрічається на нашому ринку, оскільки ця країна по суті представлена ​​одним виробником – Tamona. Це порівняно новий, але перспективний виробник, який спеціалізується з розробки електронних компонентів. Насамперед, це електроніка для газобалонного обладнання, що встановлюється на 4-, 6- і 8-циліндрові двигуни.

  Компанія пропонує безліч оригінальних технічних рішень, завдяки чому і поступово заслуговує на свою затребуваність. Ще одна перевага, яку має литовське ГБО – це ціна. Йому доводиться конкурувати на європейських ринках із чималою кількістю компаній, тому бренд дотримується оптимальної цінової політики.

  Одна з найцікавіших розробок бренду – комп'ютер для газобалонного обладнання ProGas-P, призначений для точного контролю над уприскуванням автогазу, завдяки чому користувачеві не потрібно вручну перемикатися між різними видами палива, контролюючи рівень газу. Світлові та звукові індикатори повідомлять про рівень палива та перемикання з газу на бензин і назад.

  Ще один литовський виробник ГБО, який заслуговує на увагу, це компанія Aivinela. Основна продукція бренду – це антибавовняні клапани та гумки до них, змішувачі. Це високоякісні комплектуючі газобалонного обладнання, що створюються на інноваційному устаткуванні. Якість продукції бренду підтверджується міжнародними сертифікатами.

  Якщо ви хочете отримати ГБО з Литви, в якому вдало поєднується прийнятна ціна, надійність та зручність, вам варто звернути увагу на марку Tamona. А купити литовське ГБО можна за допомогою нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію, яка відповідає всім необхідним стандартам якості та надійності. Телефонуйте нам з будь-яких питань співпраці, ми допоможемо вам вибрати відповідне обладнання та оформити замовлення. Ми пропонуємо різноманітні варіанти оплати, як готівкою, післяплатою так і безготівковий розрахунок, а також доставку по всій Україні зручними транспортними службами.

  Вгору