Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Centauro ГБО

  Купити газове обладнання ГБО Centauro недорого з доставкою по Україні
  ГБО Італія

  Купити запчастини ГБО Centauro в Україні

  Італійська компанія Centauro спеціалізується на випуску якісних комплектуючих для газобалонних систем різних поколінь. Традиційна європейська якість і серйозний підхід до роботи дозволяють співробітникам компанії створювати по-справжньому якісні і надійні деталі.

  Почитавши відгуки на ГБО Centauro, можна впевнитися в тому, що продукція європейської марки відрізняється довгим терміном роботи і підвищеною надійністю при будь-яких умовах. У нас особливо популярні ремкомплекти для редуктора, що випускаються під цим європейським брендом. Вони мають відмінну якість і ніколи не підводять своїх власників.

  Комплектуючі до систем гбо Centauro

  Те, що італійські фахівці дуже відповідально ставляться до виробництва найменшої деталі, дозволяє їм створювати міцні ремкомплекти для редуктора з низькою проникністю мембран. Газове обладнання Centauro відповідає найновішим нормам в сфері екологічної безпеки і відрізняється перевіреною на практиці ергономічністю. Фахівці компанії стежать за останніми досягненнями в області розвитку альтернативного пального і оперативно впроваджують перспективні новинки у власне виробництво.

  Вгору