• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Centauro ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду Centauro ГБО

  Купити запчастини ГБО Centauro в Україні

  Італійська компанія Centauro спеціалізується на випуску якісних комплектуючих для газобалонних систем різних поколінь. Традиційна європейська якість і серйозний підхід до роботи дозволяють співробітникам компанії створювати по-справжньому якісні і надійні деталі.

  Почитавши відгуки на ГБО Centauro, можна впевнитися в тому, що продукція європейської марки відрізняється довгим терміном роботи і підвищеною надійністю при будь-яких умовах. У нас особливо популярні ремкомплекти для редуктора, що випускаються під цим європейським брендом. Вони мають відмінну якість і ніколи не підводять своїх власників.

  Комплектуючі до систем гбо Centauro

  Те, що італійські фахівці дуже відповідально ставляться до виробництва найменшої деталі, дозволяє їм створювати міцні ремкомплекти для редуктора з низькою проникністю мембран. Газове обладнання Centauro відповідає найновішим нормам в сфері екологічної безпеки і відрізняється перевіреною на практиці ергономічністю. Фахівці компанії стежать за останніми досягненнями в області розвитку альтернативного пального і оперативно впроваджують перспективні новинки у власне виробництво.

  Вгору