» Балон пропан тороідальний Atiker 75 літрів 225х720 мм зовнішній повнотілий

Балон пропан тороідальний Atiker 75 літрів 225х720 мм зовнішній повнотілий

Немає в наявності
Ціна:
6923 грн

Вкажіть кіль-ть:

Код товару:70-1093
Голосів:0

Балон газовий Atiker 75 літрів (225х720 мм) зовнішній повнотілий необхідний під час монтажу у Ваш автомобіль ГБО 1-го, 2-го, 3-го, 4-го поколінь, однак тільки для систем на зрідженому нафтовому газі. Займає зовнішнє місце запасного колеса у автомобілі. Завод виробник - Atiker Autogas Systems & LPG Tanks. Має європейський сертифікат відповідності. Виготовляється в Туреччині на основі європейських технологій.

Балон Атікер 75 літрів зовнішній повнотілий дозволено встановлювати тільки на систему пропан-бутан. Балон допомагає перевозити та зберігати газову суміш в ГБО, це ємність, що має округлу форму, зі сталі товщиною близько 2,5 - 3 мм, здатна пропрацювати приблизно 10 років (2500 заправок).

Балон газовий Atiker 75 літрів називають зовнішнім. Для спрощення заправки та монтажу горловину балону прилаштували збоку. Вона має шість слотів для кріплення мультиклапану. У даному випадку висота трубки для забору газу мультиклапана повинна бути 225 мм та кутом повороту 0° (як варіант, Tomasetto 225-0). Якщо трубка не відповідних для Вас розмірів, її можна підрізати. Але якщо ж забірна трубка буде коротшою, вона буде залишати газ у балоні. Після встановлення балону Вам знадобиться протектор - захисний кожух для обмеження пошкоджень та забруднень мультиклапану.

Корисний об'єм для заповнення це 80 відсотків від повного об’єму, в даному випадку це близько 60 літрів. Місце що залишилося відведене на подушку з повітрям, яка необхідна для розширення газу у разі високого тиску всередині ємності. Параметри та сертифікований номер можете знайти на тиловій стороні балону. Даний номер необхідний під час реєстрації ГБО. У розділі «Файли» знаходиться сертифікат відповідності до балону.

Пропан-бутан балон Atiker 75 літрів є повнотілим. Кріплення відбувається за допомогою 4 кріпильних отворів з країв газового балону. Він повністю наповнений газовою сумішшю, без порожніх місць, наповнених повітрям.

Тороїдальний балон Атікер 75 літрів характеристики:

Фірма-виробник

Atiker

Виробник

Туреччина

Форма балону

Тороідальний

Тип горловини

Зовнішній

Клас

Повнотілий

Повний об’єм, літрів

75

Корисний об'єм, літрів

60

Висота, мм

225

Діаметр балону, мм

720

Здатний пропрацювати

До 10 років або 2500 циклів заправки

Вага балону

36 кг

Сертифікат

E7-67R-01-1031808

Стінки товщиною, мм

До 3

Тиск під час роботи, Бар

16

Тиск на максимумі, Бар

30

Мультиклапан прикріплений

На 6 болтах

Робоча температура

Від -20°С до + 65°С

Забарвлення

Чорний матовий

Atiker Autogas Systems & LPG Tanks

Напишіть відгук

Залишіть відгук про товар


Повідомляти про відповіді поштою
Поставте оцінку

Ваше повідомлення*:

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Вгору