фільтриЗахисні рідини

Сортувати:     
Виводити:     

Захисна рідина гбо – для довговічної і надійної роботи двигуна

При встановленні газового обладнання варто розуміти, що газове пальне в більшій мірі, ніж бензин, схильне до перегрівання. Тому дуже важливо, щоб клапани двигуна мали додатковий захист від перегрівання. З цією метою необхідно використовувати високоякісні системи ГБО, а також додаткові захисні рідини ГБО.

Переоцінити значення використання спеціальної рідини складно. Справа в тому, що саме завдяки їй ви легко зможете захистити клапани двигуна від перегрівання. При цьому захисні рідини ГБО для авто мають досить демократичну ціну в нашому інтернет-магазині, тому захист двигуна стає ще більш доступним.

Основний ефект, який несуть в собі дані рідини, полягає в створенні додаткового шару захисного бар'єру, поліпшенні теплообміну між власне клапаном і його сідлом, захист клапанів двигуна від перегрівання. Звичайно, захисна рідина може і не використовуватися при експлуатації ГБО, проте ми наполегливо рекомендуємо не ігнорувати її, якщо ви є власником авто з каталітичним конвектором і різними кисневими датчиками.

Захисні рідини для гбо в інтернет-магазині LPGtech

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити захисні рідини ГБО для авто. Так, звертаємо вашу увагу на таку марку, як Flash Lube. Рідина Flash Lube створює захисний бар'єр, який здатний захистити клапани двигуна від прогорання через високу температуру горіння газу. При цьому така рідина відмінно очищає і змащує клапани, тому можна не турбуватися про те, що вони можуть рано чи пізно закоксуватися. Купити рідини Flash Lube в нашому інтернет-магазині ви зможете за цінами набагато нижчими, ніж пропонують наші конкуренти. Ми робимо все, щоб догляд за вашим автомобілем був простішим і доступнішим!

Також ви можете купити недорого не тільки захисні рідина окремо, але і весь комплект. Звертаємо вашу увагу на високоякісні комплекти Flash Lube і комплект JLM. Ці виробники на сьогодні пропонують, мабуть, кращі спеціальні рідини, однак ви можете зупинити свій вибір і на інших виробниках. У нас ви знайдете найширший асортимент рідин і присадок, тому вам дійсно буде з чого вибрати. Крім іншого, в інтернет-магазині LPGtech ви також зможете придбати стабілізатор масла, дизельний кондиціонер і інші необхідні рідини для коректної та безпечної роботи ГБО.

Вгору