• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Новогрудок ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду Новогрудок ГБО

  Газобалонне обладнання «Новогрудок»

  ГБО від компанії «Новогрудок» користується заслуженою популярність у вітчизняних автолюбителів. «Новогрудок» – це скорочена назва, яка увійшла в побут автомобілістів. Повна назва компанії ВАТ Novogas («Новогрудський завод газової апаратури»). Це білоруська компанія, проте її продукція поставляється не тільки в країни СНД, а й за його межі.

  Якщо вас цікавить ГБО 1, 2 покоління, «Новогрудок» зможе запропонувати вам все необхідне. В асортименті ви знайдете редуктори газові «Новогрудок», регулятори тиску газу і води, вентилі, клапани, лічильники, порошкові вогнегасники. В асортименті ви знайдете і ремкомлект газового редуктора «Новогрудок». Якщо вам необхідно дізнатися, як виглядає ГБО «Новогрудок» та схема редуктора, таку інформацію ви з легкістю знайдете в інтернеті.

  Купити редуктор газовий автомобільний «Новогрудок» та інші комплектуючі для ГБО ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо тільки якісну продукцію за доступними цінами на ринку.

  Вгору