• Магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  ГБО Білорусь

  ГБО білоруського виробництва в інтернет-магазині LPGTech

  Білорусь сьогодні є країною, де активно розвивається технологія виробництва ГБО. Пов'язано це з тим, що автогаз дешевший за традиційні види палива. При цьому для переобладнання бензинового двигуна на газ необхідні мінімальні зміни, які легко звернути. В Україні та Білорусі установка ГБО давно стала рутинною практикою. Існує багато автосервісів, де ГБО встановлять швидко, професійно та безпечно. Нещодавно до них додалися власні заводи, які випускають газобалонне обладнання.

  ГБО у Білорусії випускається одразу кількома підприємствами. Основна їхня перевага – порівняно низька ціна комплектуючих та висока надійність. Газобалонне обладнання виробництва Білорусі відоме по всій Європі. Основні білоруські виробники, відомі в Україні:

  • "Новогрудок";
  • Novogas;
  • Logo.

  Білоруські ГБО виробляються на сучасному високотехнологічному обладнанні відповідно до всіх стандартів якості та екологічної безпеки.

  Особливості ГБО з Білорусії

  ГБО виробництва Білорусії не перший рік на європейському ринку. Техніку, вироблену в цій країні, цінують насамперед за надійність та довговічність. При цьому у кожного виробника є свої особливості та своя історія. Наприклад, торгова марка Logo виготовляє повну лінійку сучасної електроніки для автомобільного газобалонного обладнання. Крім цього, компанія Logo виробляє джгутову продукцію, вироби з пластмаси та гуми, дроти та роз'єми.

  Novogas виробляє автомобільні балони, редуктори та комплектуючі до них (вентилі, регулятори тиску газу, клапани тощо), змішувачі та іншу апаратуру. ГБО білоруського виробництва Novogas виробляється із застосуванням сучасних технологій та методик. Власні виробничі площі та потужний парк обладнання дозволяють постійно удосконалювати технологічний процес та випускати все нові та нові деталі для автогазу.

  Компанія "Новогрудок" спеціалізується на білоруському ГБО 1, 2 покоління. Білоруські редуктори ГБО від «Новогрудка» широко відомі за межами республіки та мають попит в інших країнах.

  Якщо ви шукаєте перевірену і одночасно прийнятну за ціною техніку, зверніть увагу на ГБО білоруського виробництва. Купити білоруське ГБО ви можете за допомогою нашого сайту. Інтернет-магазин LPGTech пропонує купувати якісну техніку за доступною ціною.

  Вгору