магазин ГБО LPGTECH.UA » Виробники ГБО

ГБО Mikalor

Газобалонне обладнання Mikalor

Mikalor – один з провідних виробників хомутів і затискачів для шлангів, що використовуються в газобалонному обладнанні. Це іспанський бренд, виробничі потужності якого розташовані в місті Сабадель, недалеко від Барселони.

Значення якісних хомутів і затискачів складно переоцінити, адже від них залежить функціонування всього газобалонного обладнання в цілому. Хомут Mikalor створений із застосуванням передових технологій, а якість продукції відзначено сертифікатами ISO 9001 та ISO 14001.

В асортименті Mikalor хомути, розраховані на низький, середній, високий тиск, спеціальні хомути, в тому числі хомут черв'ячний Mikalor, а також різні інструменти та приладдя. Продукція бренду має цілий ряд важливих переваг:

  • можливість використання в широкому температурному діапазоні (-40 °С - + 150 °С) і при високих перепадах тиску;
  • здатність витримувати вібрацію до 80Гц;
  • збереження герметичності навіть при низькому значенні крутного моменту.

Завдяки високим стандартам, відповідно до яких здійснюється виробництво, пружинний хомут Mikalor користується заслуженою популярністю у всьому світі. Продукція бренду поставляється найбільшим підприємствам в автомобільній промисловості і виробникам великої побутової техніки. Серед клієнтів компанії такі бренди, як Mercedes-Benz HPE, Ferrari, Caterpillar, Terex.

Купити іспанські хомути для ГБО ви можете за допомогою нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо тільки оригінальну продукцію найвищої якості. Зателефонуйте нам, якщо у вас є питання – ми допоможемо з вибором і оформленням замовлення.

Наверх