• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Itera ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду Itera ГБО

  Газові балони для систем ГБО від Itera

  Компанія Itera заснована в Китаї. Головним напрямком її діяльності є виробництво газових метанових балонів. Це універсальні ємності для зберігання і транспортування газової суміші, яку використовують в якості автомобільного альтернативного палива. У легкових автомашинах балони найчастіше встановлюються безпосередньо в багажник.

  Компанія приділяє велику увагу якості виробленої нею продукції. Не дивно, що ГБО Itera отримує виключно позитивні відгуки. Адже балони для газу компанія виробляє з суцільнометалевої заготовки, без швів, що робить їх ще більш надійними і міцними. Продукція Itera повністю відповідає європейським стандартам якості, екології і ергономіки. Використовувані матеріали мають високу якість.

  Itera – це міжнародна компанія, яка займається не лише випуском балонів під стислий природний газ (метан CNG), а й реалізацією газу. Ітера постачає свою продукцію більш ніж у 150 (сто п'ятдесят) країн світу, зараз розвиває власний видобуток газу в Сибіру (У розвиток газовидобування інвестовано понад 2 млрд. доларів США).

  Модельний ряд балонів Itera:

  • Балон 50 літрів 229х1515 мм;
  • Балон 50 літрів 232х1490 мм;
  • Балон 57 літрів 356х800 мм;
  • Балон 62 літрів 356х870 мм;
  • Балон 80 літрів 406х885 мм;

  Купити гбо балони Itera в Україні

  Газобалонне обладнання Itera має термін експлуатації більше двадцяти років. Але автомобілісти не повинні забувати, що через п'ять років безперервного використання балони повинні проходити переогляд. Дотримання норм безпеки позбавить автолюбителів від ризику і проблем під час поїздок.

  Вгору