• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Italmanometri ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду Italmanometri ГБО

  Інструкції Italmanometri:

  Устаткування для систем ГБО від Italmanometri

  Італійська компанія Italmanometri була заснована в 1967 році в провінції Реджо-Емілія. Спочатку творці бренду збиралися займатися виробництвом датчиків тиску. Для того, щоб відрізнити свою продукцію, глава компанії створив унікальний логотип. Сьогодні ця марка використовується для позначення продукції, що експортується Italmanometri на європейські та неєвропейські території.

  Головним досягненням компанії є запатентована технологія MVR/6, що дозволила створити нову унікальну модель манометра. Газобалонне обладнання Italmanometri користується заслуженим попитом як в самій Італії, так і далеко за її межами. Постійне вдосконалення обладнання та впровадження нових технологій дозволило компанії стати флагманом у своїй галузі.

  Купити ГБО Italmanometri в Україні

  ГБО Italmanometri викликає завжди чудові відгуки, адже її продукція відрізняється європейською якістю і гарантованою надійністю. Розробники постійно намагаються впровадити нові технології у виробництво, і це їм з успіхом вдається. Італійський бренд на плаву вже багато років. У новому столітті продукція компанії продовжує користуватися високим попитом.

  Вгору