фільтри
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  Фільтри
 •  » Фільтри тонкого очищення

  Фільтри тонкого очищення

  Сортувати:     
  Виводити:     

  Фільтр тонкого очищення палива (газу) – максимальний захист форсунок

  Фільтр тонкого очищення - це важлива деталь системи ГБО вашого автомобіля. Фільтр тонкого очищення палива здатний видаляти з газу який проходить крізь нього навіть найдрібніші частинки, які здатні серйозно забити форсунки ГБО. Саме для продовження ресурсу форсунок і двигуна і призначені такі фільтри. Дійсно, не секрет, що фільтри здатні фактично врятувати паливну систему від неминучої загибелі, а значить, його покупку неможна назвати даремною.

  Купити фільтр тонкого очищення газу ГБО 4 покоління в Україні

  Паливний фільтр тонкого очищення зазвичай має міцний металевий корпус, стійкий до механічних пошкоджень. При цьому в залежності від моделі та виробника такий фільтр може мати по одному або по парі виходів і входів. Також конструктивною особливістю такого фільтра є те, що він може працювати в екстремальних температурних умовах - від -45 до +120 градусів. Так що навіть сильні морози або перегрів двигуна не здатні йому зашкодити. Це дозволяє говорити про те, що фільтр тонкого очищення ГБО, придбаний в нашому магазині, не підведе вас навіть в найскладнішій ситуації. Також відзначимо, що газовий фільтр тонкої очистки може мати як просту будову, так і бути оснащеним спеціальним резервуаром-відстійником, який призначений для збору пилу та інших частинок.

  Фільтри тонкого очищення гбо 4 від LPGtech

  В інтернет-магазині LPGtech ви можете купити фільтр тонкого очищення, який буде повністю відповідати всім стандартам якості. Адже не секрет, що від якості фільтра багато в чому залежить якість роботи всього механізму ГБО. При попаданні сторонніх часток в систему ГБО, зокрема в форсунки, годі й сподіватися на безперебійну роботу вашої паливної системи.

  Ціна на фільтр тонкого очищення може бути різною - тут все залежить від якості товару і марки виробника. Однак зазначимо, що все ж фільтр тонкого очищення газу не повинен бути найдешевшим. Задумайтесь, його відсутність або неналежна якість можуть повністю зіпсувати паливну систему, забити форсунки, нашкодити двигуну. Такий ремонт обійдеться набагато дорожче, ніж покупка якісного фільтра. І пам'ятайте, що навіть самий хороший фільтр має свій робочий ресурс - його рекомендується міняти кожен 10-15 тисяч кілометрів.

  Газовий фільтр тонкого очищення ГБО для всіх поколінь

  Часті питання про Фільтри тонкого очищення

  • Як часто необхідно міняти фільтр тонкого очищення газу?
  • Який матеріал фільтруючого елемента найкращій?
  • Які фільтра тонкої очистки газу ГБО найпопулярніші?
  • Які фільтри тонкої очистки газу ГБО краще?
  • Як правильно вибрати газовий фільтр тонкої очистки ГБО?
  Вгору