фільтри
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  »  Фільтри
 •  » Фільтри тонкого очищення

  Фільтри тонкого очищення

  Сортувати:     
  Виводити:     

  Фільтр тонкого очищення палива (газу) – максимальний захист форсунок

  Фільтр тонкого очищення - це важлива деталь системи ГБО вашого автомобіля. Фільтр тонкого очищення палива здатний видаляти з газу який проходить крізь нього навіть найдрібніші частинки, які здатні серйозно забити форсунки ГБО. Саме для продовження ресурсу форсунок і двигуна і призначені такі фільтри. Дійсно, не секрет, що фільтри здатні фактично врятувати паливну систему від неминучої загибелі, а значить, його покупку неможна назвати даремною.

  Купити фільтр тонкого очищення газу ГБО 4 покоління в Україні

  Паливний фільтр тонкого очищення зазвичай має міцний металевий корпус, стійкий до механічних пошкоджень. При цьому в залежності від моделі та виробника такий фільтр може мати по одному або по парі виходів і входів. Також конструктивною особливістю такого фільтра є те, що він може працювати в екстремальних температурних умовах - від -45 до +120 градусів. Так що навіть сильні морози або перегрів двигуна не здатні йому зашкодити. Це дозволяє говорити про те, що фільтр тонкого очищення ГБО, придбаний в нашому магазині, не підведе вас навіть в найскладнішій ситуації. Також відзначимо, що газовий фільтр тонкої очистки може мати як просту будову, так і бути оснащеним спеціальним резервуаром-відстійником, який призначений для збору пилу та інших частинок.

  Фільтри тонкого очищення гбо 4 від LPGtech

  В інтернет-магазині LPGtech ви можете купити фільтр тонкого очищення, який буде повністю відповідати всім стандартам якості. Адже не секрет, що від якості фільтра багато в чому залежить якість роботи всього механізму ГБО. При попаданні сторонніх часток в систему ГБО, зокрема в форсунки, годі й сподіватися на безперебійну роботу вашої паливної системи.

  Газовий фільтр тонкого очищення ГБО для всіх поколінь

  Ціна на фільтр тонкого очищення може бути різною - тут все залежить від якості товару і марки виробника. Однак зазначимо, що все ж фільтр тонкого очищення газу не повинен бути найдешевшим. Задумайтесь, його відсутність або неналежна якість можуть повністю зіпсувати паливну систему, забити форсунки, нашкодити двигуну. Такий ремонт обійдеться набагато дорожче, ніж покупка якісного фільтра. І пам'ятайте, що навіть самий хороший фільтр має свій робочий ресурс - його рекомендується міняти кожен 10-15 тисяч кілометрів.

  Газові фільтри тонкої очистки для систем ГБО: Важливість їх використання та особливості застосування.

  Система газового обладнання (ГБО) – це комплект обладнання, що дозволяє автомобілю працювати на газі замість бензину. Це не лише екологічний, а й економічно вигідний вибір для автовласників. Однак для того, щоб ГБО функціонувала без збоїв та тривалий час, необхідно стежити за її технічним станом. Саме для цього розробили фільтр тонкого очищення палива.

  Фільтр тонкого очищення газу – це один із найважливіших елементів ГБО, що відповідає за чистоту палива та безпеку експлуатації. Його головним завданням є видалення із газової суміші всіх твердих частинок та інших забруднень, які можуть призвести до поломки двигуна.

  Фільтр тонкого очищення гбо можна порівняти з чимось дуже невеликим, легким та дуже важливим – адже він невеликий за розміром, але виконує важливу функцію захисту двигуна та всієї системи гбо в цілому. Без фільтру тонкої очистки газу тверді частинки та інші забруднення можуть проникати в паливну систему, що може призвести до пошкодження каталізатора, насосів та інших компонентів авто та системи ГБО. Так що купити фільтр тонкого очищення газу для системи ГБО буде правильним рішенням, адже такий фільтр газу допомагатиме зберігати працездатність системи навіть у найсуворіших умовах. Також слід зазначити, що газовий фільтр тонкого очищення видаляє найменші забруднення з палива, які не вдається прибрати за допомогою звичайних фільтрів. Такі частинки можуть призвести до поломки інжекторів, що може призвести до серйозних витрат на ремонт авто.

  Коли і як часто необхідно змінювати фільтр тонкого очищення газу чи палива?

  Визначити момент, коли необхідно замінити фільтр тонкого очищення газу може бути досить складно. Рекомендується перевіряти та чистити фільтр кожні 10 000 км пробігу автомобіля. Настійно рекомендуємо не економити на фільтрах, адже ціна фільтра тонкого очищення для гбо не така висока, і його замінити чим ремонтувати машину.

  Часті питання про Фільтри тонкого очищення

  • Як часто необхідно міняти фільтр тонкого очищення газу?
  • Який матеріал фільтруючого елемента найкращій?
  • Які фільтра тонкої очистки газу ГБО найпопулярніші?
  • Які фільтри тонкої очистки газу ГБО краще?
  • Як правильно вибрати газовий фільтр тонкої очистки ГБО?
  Вгору