Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Gurtner

  Французька компанія Gurtner займає помітне місце в галузі виробництва газобалонного обладнання для пропан-бутану. Бренд випускає повні системи ГБО, але найпопулярнішими продуктами є вироблені компанією редуктори. Комплектуючі від Gurtner SA відрізняються довгим терміном експлуатації, підвищеною надійністю і сучасною конструкцією.

  Газові редуктори використовуються в монтажних системах розподіленого уприскування. Французький концерн випускає редуктори для різних транспортних засобів. Велика увага при виробництві приділяється якості матеріалів, які використовуються при створенні комплектуючих. використання новітніх наукових розробок допомагає компанії постійно вдосконалювати якість своїх продуктів.

  Міцність і надійність в експлуатації комплектуючих Gurtner завжди викликає хороші відгуки. Адже продукція компанії зроблена в повній відповідності з останніми розробками в області газобалонного обладнання. У компанії велику увагу приділяють розвитку і пропагуванню альтернативного пального, що в умовах сучасної Європи є найбільш перспективним напрямком.

  Вгору