• Магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  ГБО Франція

  Виробники газобалонного обладнання з Франції

  Французьке ГБО відоме як серед установників, так і серед автолюбителів. У багатьох європейських країнах зацікавлені в тому, щоб автомобільні вихлопи ставали все більш безпечними. Тому розвиток газобалонного обладнання часто заохочується на державному рівні. Жителі Європи звикли економити, тож ГБО – це ще й спосіб витрачати менше грошей на дорогий бензин.

  Купити французьке ГБО – це правильне рішення. Якщо ви поки що не замислюєтеся над питаннями екології, то проблема економії коштів є однаково актуальною для всіх. Ми пропонуємо придбати надійну та довговічну техніку, яка відповідає європейським стандартам якості, тому працює надійно та економно.

  Що пропонують французькі виробники

  У Франції є кілька компаній, які виробляють ГБО. Деякі з них відомі і в Україні. Насамперед, це Caillau та Gurtner. Це компанії з довгою історією та перевіреною репутацією, що виробляють не лише комплектуючі для автогазу, а й іншу автомобільну техніку. Ціни на французьке ГБО завжди були прийнятними. Це ще одна причина робити свій вибір на користь саме цієї техніки. У свою чергу, ми подбаємо про сервіс, консультації спеціаліста та гарантії.

  Особливості французького ГБО

  ГБО із Франції відрізняється технологічністю та практичністю. Пов'язано це із технологією виробництва. Високоточне сучасне обладнання та просунуті методи дають блискучий результат: ГБО із Франції працює безвідмовно та довго.

  Судячи з відгуків, французьке ГБО – це перш за все компанія Caillau. Головна спеціалізація бренду – виробництво хомутів для з'єднань, які працюють із газом. У цьому Caillau немає рівних. Майже за 90 років інженерних розробок ця компанія створила надійний та високотехнологічний продукт, який заробив солідну репутацію в автомобільному світі. Якість продукції Caillau настільки висока, що її використовують аерокосмічні виробники. Автомобілісти самі можуть спостерігати за технологічним процесом, відвідуючи виробничий майданчик та контролюючи якість продукції.

  Не менш цікавий інший французький виробник зі світу ГБО – Gurtner. 100 років тому ця компанія спеціалізувалася на виробництві двигунів для автомобілів та мотоциклів, а зараз виробляє якісні комплектуючі для ГБО. Цей бренд відомий та улюблений в Україні, адже він завжди асоціювався з якістю та надійністю.

  Якщо вам потрібно газобалонне обладнання, виготовлене у Франції, то магазин LPGTech допоможе придбати все необхідне.

  Вгору