• магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  3M ГБО

  Завантажити/дивитися файли, програмне забезпечення ПЗ, каталоги, інструкції, сертифікати та інші матеріали бренду 3M ГБО

  3M - найкращі ізоляційні стрічки на автомобільному ринку

  Компанія 3M вже понад століття займається дослідженнями і розробками в сфері автомобілебудування, літакобудування, охорони здоров'я – всюди, де необхідні передові технології, що дозволяють забезпечити високу ефективність і безпеку експлуатації обладнання.

  Купити запчастини 3M для ГБО

  Ізолента 3М – один з найбільш затребуваних видів продукції компанії на споживчому ринку. Компанія пропонує широкий асортимент ізоляційної стрічки різного розміру і призначення. Серед них ви знайдете універсальні ізоляційної стрічки для маркування, жгутування, ізоляції з'єднань і проводів, стійкі при температурі в діапазоні від 0 ºС до +60 ºС. Ізолента 3М може зберігати свої властивості в будь-яких умовах навколишнього середовища, вініловий скотч може використовуватися навіть повторно. Ізолента ПВХ 3м Scotch Super 33 стійка до впливу хімікатів, ультрафіолету.

  Купити ізоляційну стрічку 3М ви можете за допомогою нашого інтернету-магазину, тому якщо вам потрібен дилер ізоляційної стрічки 3М в Україні, ви звернулися за адресою. У нас ви знайдете великий асортимент кращої ізоляційної стрічки ПВХ 3М, яка відрізняється високою зносостійкістю, надійністю і простотою в застосуванні.

  Ізолента 3M для ГБО систем

  Вгору