• Магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  ГБО Україна

  Українське ГБО в інтернет-магазині LPGTech

  Україна – одна з країн, зацікавлених у збільшенні автомобілів, які використовують як паливо газ. Ще нещодавно українські автолюбителі були змушені використовувати імпортне газобалонне обладнання, але зараз вітчизняні виробники стали випускати українське ГБО, ціна на яке нижча, ніж на закордонні аналоги, а якість нічим не гірша.

  На що ж чекають українці від газобалонного обладнання? Насамперед, це:

  можливість заощаджувати. Ціни на бензин, що постійно зростають, змушують замислюватися, над тим, як можна знизити витрати;
  турбота про екологію. Низький, порівняно з бензином, вміст шкідливих газів у вихлопах, щадне ставлення до повітря у мегаполісах;
  збільшений термін служби олії. Газ не змиває масляну плівку з циліндра;
  відсутність нагару, на свічках та інших деталях. Бензин не дає такого ефекту.
  Цей список можна продовжувати ще довго. Все це можна досягти за допомогою ГБО з України. Достатньо розглянути кілька прикладів

  Найкраще ГБО з України

  Українське ГБО відповідає всім параметрам якості та безпеки. Ці комплектуючі можуть конкурувати із європейськими аналогами. Але вітчизняні деталі мають одну безперечну перевагу: вони коштують дешевше. Тож якщо ви хочете купити українське ГБО, то звертайтесь до інтернет-магазину LPGTech.

  Насамперед, варто звернути увагу на продукцію Харківського заводу промислових технологій. Це провідне машинобудівне підприємство, яке виробляє ємності, що працюють під тиском. Простіше кажучи, Харпромтех робить авто балони для газу – центральні деталі ГБО. На нашому сайті представлені балони тороїдальної та циліндричної форми. І ті, й інші можуть бути використані у легкових авто – вибір залежить від типу кузова. Якісна та недорога продукція швидко знаходить свого споживача на ринку.

  Ще одна компанія, на яку варто звернути увагу, – це «Україна». Вона існує на ринку нещодавно, але вже встигла зарекомендувати себе як перевірений виробник дозаторів газу, балонних косинців, трійників вентильних та інших комплектуючих. Всі деталі виконані з міцного металу та пластику, що дозволяє конструкціям служити довше. Судячи з відгуків, українське ГБО цієї марки подобається автолюбителям не лише завдяки ціні, а й високій якості.

  Газобалонне обладнання вітчизняного виробництва доводить, що українська продукція здатна бути конкурентною, безпечною та прийнятною за ціною.

  Вгору