Шановні покупці!
На час воєнного стану наш магазин не буде працювати по суботам.
Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00.
Приносимо вибачення за незручності!
 • магазин ГБО LPGTECH.UA
 •  » Виробники ГБО

  Склоприлад

  Купити газобалонне обладнання запчастини гбо склоприлад недорого з доставкою по всій Україні
  ГБО Україна

  Перша ділянка з виробництва лабораторного посуду і скляних термометрів «Лохвицького приладобудівного заводу» відкрилася в далекому вже 1959 році. Нинішня ПАТ «Склоприлад» випускає термостійке скло і посуд з нього для хімічних і медичних потреб, побутові термометри і манометри для ГБО.

  Завдяки високій якості продукція «Склоприлада» отримує тільки дуже і дуже хороші відгуки. Більш ніж піввіковий досвід і серйозне ставлення до справи дозволяє компанії створювати відмінні манометри, які гідно оцінюють автомобілісти. Ціна на товари компанії досить демократична і влаштовує всіх споживачів.

  Газобалонне обладнання «Склоприлад»  включає в себе прилади, необхідні для нормального функціонування всієї газової системи, і в цьому їхня особлива цінність. Це точні і надійні пристрої, що відмінно себе зарекомендували під час постійної експлуатації в будь-яких умовах. Зараз завод займає одне з провідних місць в своїй галузі, що не заважає йому постійно розширювати сферу свого впливу і випускати нові види продукції.

  Вгору