Датчик тиску Tamona необхідний в однойменних системах для визначення тиску і розрідження в колекторі. Цю інформацію він передає газовому контролеру у вигляді сигналу для подальшої обробки. Інформація дозволить блоку керування визначати навантаження двигуна автотранспортного засобу в різних положеннях дросельної заслінки.
Зовні досить схожий на датчик AEB025, Zenit AA.612 і датчик тиску Atiker Safefast. Однак зазначимо, що дані датчики не є взаємозамінними.
Датчик Тамона має пластиковий корпус, конструктивно володіє одним штуцером під вимір вакууму (для цього тут є 5-ти мм штуцер) і одним штуцером для вимірювання тиску (також штуцер із зовнішнім діаметром – 5 мм). Штуцери підписані: Pressure - Тиск, Vacuum - Вакуум. Також в датчику розташований роз'єм під 4 контакту для підключення проводки системи розподіленого вприскування. Є кріпильне вушко для зручного монтажу в підкапотному просторі автомобіля.
Діапазон робочого тиску становить від 0 до 4,0 Бар. Виробник пристрою – литовська компанія Tamona. Область застосування - 4-е покоління газових систем на стиснутому газі (метан) і зрідженому газі (пропан-бутан). Виробник надає гарантію на пристрій, яка діє 12 місяців з моменту придбання.
Датчик тиску і вакууму Tamona застосовується для таких систем:
він працює від 5 чи 12 вольт?