Балон пропан циліндричний Atiker 65 літрів 315х930 мм

Немає в наявності
Ціна:
3286 грн

Вкажіть кіль-ть:

Код товару:70-1027
Голосів:0

Балон пропан циліндричний Atiker 65 літрів 315х930 мм необхідний для монтажу в автомобілях, що працюють на пропановій суміші у якості основної ємності для транспортування та зберігання газу. Відомий турецький бренд виготовляє балони на новому європейському обладнанні. Пропанові балони Атікер 65 літрів відповідають міжнародним вимогам безпеки на території країн Європейського Союзу. Товщина сталевого листа в балонах становить 2,5-3 мм. Балони встановлюють на пропан-бутан. Атікер користується попитом на ринках Європи та СНД, є гарантом якісної продукції. Так звані циліндри застосовують у 1-4 поколіннях газобалонного обладнання.

Вистачає балону в середньому приблизно на 2500 заправок. Корисний об'єм для заповнення це 80 відсотків від повного обсягу, в даному випадку 52 літри. Місце що залишилося відведено на подушку з повітрям, яка потрібна при високому тиску всередині балону.

Норми під час роботи:

  • Робоча температура від -20°С до + 65°С;
  • Заборонене безпосереднє попадання сонячних променів на поверхню балону;
  • Монтаж потрібно здійснювати обережно і ретельно, забезпечивши від впливів сторонніх предметів;
  • Балони встановлюються на спеціалізованих станціях технічного обслуговування, які мають відповідні сертифікати для виконання даних робіт
  • Кожні 2 роки обов'язкова перевірка на пунктах СТО.

Atiker балони газові циліндри зустрічаються при встановленні ГБО 1, 2, 3 і 4-го покоління на багато автомобілів. Для виходу газу потрібно встановлювати вентиляційну коробку, яка буде знаходитися між мультиклапаном та горловиною. До горловини клапан кріпиться шістьма болтами. Якщо мультиклапан має більший діаметр, забірну трубку і поплавок підрізають до необхідної висоти. Додатково, для монтажу балону у багажнику потрібні стрічки кріплення балонів. Для цього балону необхідний мультиклапан для циліндричних балонів з висотою трубки для забору газу і поплавком 315 мм та кутом повороту 30 градусів (наприклад Tomasetto 315-30 cl.A). При зовнішньому встановленні балону у ваш автомобіль, вам знадобиться металева рамка.

Параметри та сертифікований номер можете знайти на тиловій стороні балону. У розділі «Файли» знаходиться сертифікат відповідності до балону.

Балон пропан-бутан Атікер 65 літрів характеристики:

Застосовують в

Пропан-бутан

Повний об'єм

65 л

Корисний об'єм

52 л

Тривалість служби

До 10 років

Висота

315 мм

Діаметр балону

930 мм

Стінки

Сталь

Вага, кг

25

Сертифікат

E7-67R-01667405

Температура під час роботи

Від -20 до +65

Кріплення мультиклапану

На 6 болтів

Тиск на максимумі

30 Бар

Мультиклапан

315-30

Товщина стінок, мм

До 3

Країна походження

Туреччина

Виробник

Atiker

Форма балону

Циліндрична

Atiker Autogas Systems & LPG Tanks

Напишіть відгук

Залишіть відгук про товар


Повідомляти про відповіді поштою
Поставте оцінку

Ваше повідомлення*:

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Вгору