Трійник балонний вентильний мод. ГАЗ

Немає в наявності
Ціна:
362 грн

Вкажіть кіль-ть:

Код товару:68-1012
Голосів:0

Балонний трійник є балонною арматурою в системах ГБО на метані (стисненому газі природного походження). Він виконує завдання з наповнення балону газом, а також здійснює його передачу далі в систему по магістральній трубці. Дана модель застосовується під час встановлення декількох балонів у системі і передбачена для підключення витратного або наповнювального вентиля.

З одного боку трійник для балону має різьблення для встановлення у циліндричному метановому балоні. Дві інші передбачені під накидні гайки М18х1,5 для підключення 10-ти мм сталевої трубки. Також на корпусі є внутрішнє різьблення для підключення вентиля зразку ВМР-2 або ВМН-2.

Виготовлений в Україні, матеріал корпусу - сталь. Оскільки трійник монтують на балоні, він стійкий до високого тиску газу, а також до різноманітних атмосферних і механічних впливів. Сфера застосування пристрою охоплює перше або друге покоління на стисненому природному газі. Зазвичай встановлюється на вантажні автомобілі.

Трійник балонний під вентиль характеристики:

Різьблення під трубку

Зовнішнє М18х1,5

Для трубки

Сталь D10 mm

Вид газу

Метан (CNG)

Матеріал

Сталь

Наявність крану для перекриття

Немає

Країна виробництва

Україна

Покоління

1-е, 2-е

Для систем

Метан

Напишіть відгук

Залишіть відгук про товар


Повідомляти про відповіді поштою
Поставте оцінку
Юрий 2015-05-24 15:50:56

А что вы по советуете. Что можно прикрутить на обычный бытовой балон пропан чтоб подключить и заправочник и трубку на редуктор. Спасибо.

admin 2015-05-24 19:55:31

Арматуры для бытовых баллонов у нас в продаже нет. Попробуйте обратится в специализированный магазин по данному вопросу. Хорошего дня!

Ваше повідомлення*:

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Супутні товари:

Вгору